• Diğer

Politika

Süleyman Soylu'dan adaylık açıklaması:

Süleyman Soylu'dan adaylık açıklaması: Öyle bir şey düşünmedim, düşünmüyorum, düşünmeyeceğim

Süleyman Soylu'dan adaylık açıklaması:

3 Eylül 2023 19:08
-A

+A

 
 
2024 Mart ayında yapılacak yerel seçimler için İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu yeniden aday olacağını açıklarken, AK Parti'nin karşısına çıkaracağı aday ise merak konusu. Kulislerde adı geçen eski İçişleri Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu, "Aday olacak mısınız?" sorusuna "Adaylık diye bir şey düşünmedim, düşünmüyorum, düşünmeyeceğim. Partimizin belirleyeceği İstanbul adayı için hep beraber çalışmamız ve İstanbul'u geri almamız lazım" yanıtını verdi.
 
Ak Parti'nin 2024 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun karşısına çıkaracağı aday halen belirsizliğini koruyor. Listedeki isimlerden biri olan eski İçişleri Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu aday olup olmayacağı yönündeki soruya "Öyle bir şey düşünmedim, düşünmüyorum, düşünmeyeceğim. Partimizin belirleyeceği İstanbul adayı için hep beraber çalışmamız ve İstanbul'u geri almamız lazım" yanıtını verdi.
 
SÜLEYMAN SOYLU AÇIKLAMALARDA BULUNDU
AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nda yapılan Milletvekilleri Toplantısı'nda bulunan eski İçişleri Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu burada açıklamalarda bulundu.
 
"İSTANBUL'U CUMHUR İTTİFAKI KAZANACAK"
Soylu, yerel seçimlerin yaklaşması hakkında konuşurken hakkında çıkan adaylık iddiaları ve AK Parti'nin İstanbul adayı için şu ifadeleri kullandı; "Yerel seçim tarihi bir seçimdir. İstanbul'u Cumhur İttifakı kazanacak.
 
"ADAYLIK DİYE BİR ŞEY DÜŞÜNMEDİM, DÜŞÜNMEYECEĞİM"
Ben de elimden gelen maksimum çabayı sarf edeceğim. Adaylık diye bir şey düşünmedim, düşünmüyorum, düşünmeyeceğim. Partimizin belirleyeceği İstanbul adayı için hep beraber çalışmamız ve İstanbul'u geri almamız lazım."
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku