• Diğer

Magazin

Yemek siparişine bakınca aldatıldığını öğrendi

Dünyaca ünlü model Wanessa Moura, sevgilisinin telefonundan yemek siparişi geçmişine bakarken aldatıldığını öğrendi. Olayın peşine düşerek sipariş verilen günün güvenlik kameralarını inceleyen model, sevgilisinin eve bir kadınla girdiğini gördü.

Yemek siparişine bakınca aldatıldığını öğrendi

19 Ocak 2023 17:20
-A

+A

 
 
Shakira'nın Gerard Pique tarafından aldatıldığını buzdolabındaki reçel kavanozundan anlamasının ardından ünlü model Wanessa Moura'dan da bir açıklama geldi. Başına gelen aldatılma hikayesini anlatan model, ihaneti sevgilisinin yemek sipariş geçmişinden öğrendiğini söyledi.
 
SİPARİŞ GEÇMİŞİNDEKİ DETAY ELE VERDİ
Erkek arkadaşının telefonundan yemek siparişi verirken geçmiş alışverişlere bakan vegan model, vegan olmayan bir restorandan yemek siparişi verildiğini fark etti. Yemek siparişinden şüphelenen model, "Sipariş ettiğimiz yemeği hatırlamak için geçmişine baktım. Ama baktığımda anlayamadım. Siparişin verildiği tarihler kafamı karıştırdı" dedi.
 

KAMERADA SEVGİLİSİNİ BAŞKA KADINLA GÖRDÜ
Model, siparişin verildiği tarihlerde beraber yaşadığı erkek arkadaşının da kendisinin de ayrı ayrı seyahatlere çıktıklarını fark edince araştırmasını devam ettirdi. Güvenlik kameralarını inceleyen Moura, "Binadaki kameralara bakmak istedim ve oradaydı, başka bir kadınla içeri giriyordu" şeklinde konuştu. İhanete uğradığını anlayan model, ilişkisini bitirdi.


 
SHAKIRA DA REÇEL KAVANOZUNDAN ANLAMIŞTI
Ünlü şarkıcı Shakira da yasak aşkı buzdolabında bulduğu yarım kavanoz çilek reçeli ile fark ettiğini anlatmıştı. Pique'nin kesinlikle çilek reçeli yemediğini söyleyen Shakira, seyahatten döndükten sonra bulduğu çilek reçeli kavanozuyla şüpheye düşmüş ve bir süre sonra da gerçek ortaya çıkmıştı.
 


 
Anahtar Kelimeler : Shakira, Magazin, Haberler, ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Shakira, itiraf etti

Shakira, itiraf etti

14:05 - 20 Kasım 2023

Plakaları tartışma yarattı

Plakaları tartışma yarattı

12:41 - 28 Ekim 2023

Işın Karaca, evlendi

Işın Karaca, evlendi

12:34 - 28 Ekim 2023

Manidar paylaşım

Manidar paylaşım

15:36 - 27 Ekim 2023

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku