• Diğer

Genel

Yalancı olduğunuza 6 işaret

Hiç partnerinizin size yalan söylediğini hissettiniz mi? Hayatınızdaki kişiye güven duymadığınızda bu duygudan hemen sıyrılmayı seçmek yerine hislerinize kulak verin. En azından güvenebileceğinize emin olun. Nerede olduğuyla ilgili şüpheye düşüyorsanız, önce bunu ona açıkça sorma yoluna gidip dürüstlük için ilk adımı siz atın. Oyunlar başvurmayın ve saygı çevçevesinden ayrılmay

Yalancı olduğunuza 6 işaret

14 Mayıs 2020 18:06
-A

+A

Nerede olduğuna dair net bir cevabı yoksa

Birbirine nerede olduğunu sormak ya da söylemek garip değil. Sohbet içinde nerede olduğunu sorduğunuzda nerede olduğunu söylemek yerine kiminle birlikte olduğunu söylüyorsa, artık bu ilişkide biraz şüpheye düşmenin zamanı gelmiş olabilir. Sorularınıza net cevaplar vermemesinin nedeni, sizi bu konuda hiç aydınlatmak istemiyor oluşundan olabilir.
Olayları abartıyorsa

Tartışmalar ona yönelik şüpheler ya da sorulardan çıktığında olayı çok büyütüyor, abartıyor ve bir türlü defteri kapatmıyorsa bir şeyleri örtmek için yoğun çaba sarf ediyordur. Söylediklerine kendisi bile inanmıyor ki sizi inandırmak için yoğun mesai harcıyor.

Sözler vermiyorsa
Ağzından bugüne kadar hiç söz verdiği bir cümle duydunuz mu? Söz vermediyse tutamayacağındır.

Sözleriyle çelişiyorsa

Bu zaten yalan yakalamanın en hızlı yoludur. Hafızanız iyidir, belki çok kindarsınızdır bir yerlere not etmişsinizdir. Ama çelişkiler varsa iki ihtimal var, ya yalan söylüyor ya da hafızası kötüdür. Önce bir hafızasını yoklayın. Hafızası hakikaten kötüyse bir şans daha verin.

Hep bir bahanesi varsa

Yapmak istemediği, ertelediği ya da suçlu olduğu konular hakkında hep bir bahanesi varsa sıkıntılı bir durum. Yalanı alışkanlık haline getirmiş kişiler, bahanelerini önceden bir silah gibi hazırlar. Sonuçta her yalan bir gün ortaya çıkar.
Altıncı hissine güven
Altıncı hissinize güvenin, sonuçta bir yaşanmışlığınız ve yaşam deneyimiz var. Size altıncı hissinize güvenin ve tğm gemileri yakın demiyoruz ancak sizin için bir kılavuz olmasına izin verin.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku