• Diğer

Gündem

Tepki toplayan kargocular kovuldu

İstanbul'da bir kargo şubesinin önünde çekilen görüntülerde çalışanların paketleri fırlatması sosyal medyada büyük tepki topladı. Görüntülerde yer alan 3 çalışanın iş akdi feshedilirken firma yetkilileri şahıslar hakkında suç duyurusunda bulundu.

Tepki toplayan kargocular kovuldu

27 Temmuz 2023 18:18
-A

+A

 
 
İstanbul'da, bir kargo firmasının şubesi önünde kolilerin fırlatılarak, araca yüklenmesine ilişkin görüntülerde yer alan 3 çalışanın iş akdi feshedildi.
 
KUTULARI FIRLATMALARI TEPKİ ÇEKTİ
Görüntülerin geçen hafta bu firmanın Metris şubesi önünde yaşandığı ve kayıt altına alındığı belirtildi. Bir vatandaşın cep telefonuyla kaydedilen görüntülerde, 3 işçinin şubedeki kolileri araca yüklerken elden ele vermek yerine hızla fırlatması yer alıyor.
 
İŞTEN KOVULDULAR
Firma yetkilileri görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardından yaptıkları inceleme sonucunda 3 çalışanın iş akdini feshetti.
 
Kargo firmasındaki skandal görüntülerde yer alan 3 çalışan kovuldu
 
SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDULAR
Bir Alman lojistik firması ile alınan birleşme kararının tanıtım dönemine denk getirilen bu görüntülerden üzüntü duyduklarını ifade eden yetkililerin "mala zarar verme, ticari itibarı zedeleme, hizmet nedeni ile görevi kötüye kullanma" nedeniyle işçiler hakkında suç duyurusunda bulundukları ifade edildi.
Anahtar Kelimeler : İstanbul, Güncel, Haberler,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku