• Diğer

Magazin

Tarkan'dan eleştirilere cevap

İstiklal'deki patlamaya sessiz kalıp Konya'daki katliama tepki gösteren Tarkan'dan eleştirilere cevap

Tarkan'dan eleştirilere cevap

28 Kasım 2022 11:26
-A

+A

 
 
İstiklal Caddesi'ndeki patlamayla ilgili bir paylaşım yapmayan Tarkan'ın Konya'daki barınakta yaşanan köpeğe işkence olayına sessiz kalmaması tepki çekti. İstiklal Caddesi'ndeki patlamaya sessiz kaldığı için eleştirilen Tarkan, "Ben beni bilirim. Beni bilen de iyi bilir. O da bana yeter. Susarım o yüzden" dedi.
 
Konya Büyükşehir Belediyesi Sahipsiz Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde bir görevlinin elindeki kürekle bir köpeğe vurarak ölümüne neden olduğu iddia edilen görüntüler sosyal medyanın gündemine oturdu. İnfial yaratan görüntülere Tarkan da sessiz kalmayarak sosyal medya hesabından tepki gösterdi.
 
"YETKİLİLER 3 MAYMUNU OYNUYOR"
Twitter hesabından yaptığı paylaşımda yaşananların hesabının sorulması gerektiğini belirten Tarkan, "İzleyemedim üzüntümden bu korkunç görüntüleri. Bu nasıl bir caniliktir ve bu caniliğe tanık olanlar ne vicdansızdır ki bir dur demez, önüne geçmezler bunun. İnsanlığımdan bir daha utandım. Hesabı sorulmalı bunun, cezası verilmeli hayvanlara işkence yapan bu canilerin. Gerçi hep diyoruz bunları ama o sözüm ona yetkililer 3 maymunu oynuyorlar hep. Bilsinler ki, onlar da bu caniler kadar suçlular kayıtsız kaldıkları için" dedi.
 
TAKİPÇİLER İKİYE BÖLÜNDÜ
Tarkan'ın paylaşımı kısa sürede sosyal medyada gündem olurken kullanıcılar da ikiye bölündü. Bir kısım paylaşımından dolayı Tarkan'a destek olurken bir kısım da "İstiklal Caddesi'ndeki patlamaya neden sessiz kaldın" yorumunu yaptı.
 
İstiklal'deki patlamaya sessiz kalıp Konya'daki katliama tepki gösteren Tarkan'dan eleştirilere cevap
 
TARKAN'DAN ELEŞTİRİLERE CEVAP
Gelen eleştirilerin ardından Instagram hesabından yeni bir paylaşım yapan Tarkan, "Söz gümüşse sükut altındır. Ben beni bilirim. Beni bilen de iyi bilir. O da bana yeter. Susarım o yüzden. Ha, ben susarım ama şarkılarım rahat durmaz" ifadelerini kullandı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Shakira, itiraf etti

Shakira, itiraf etti

14:05 - 20 Kasım 2023

Plakaları tartışma yarattı

Plakaları tartışma yarattı

12:41 - 28 Ekim 2023

Işın Karaca, evlendi

Işın Karaca, evlendi

12:34 - 28 Ekim 2023

Manidar paylaşım

Manidar paylaşım

15:36 - 27 Ekim 2023

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku