• Diğer

Spor

Taraftarlar çılgına döndü

Kırşehir Belediyesi İtfaiyesi kendi bünyesinde yaptığı tatbikatta şehrin tek takımı olan Kırşehir Futbol Kulübü'nün bayrağına bastı. Bu görüntüler sonrası taraftarlar ayaklandı.

Taraftarlar çılgına döndü

29 Temmuz 2022 11:30
-A

+A

 
 
Kırşehir Belediyesi İtfaiyesi kendi bünyesinde yaptığı tatbikatta şehrin tek takımının bayrağını ayaklar altına aldı. Şehirde bulunan taraftar grupları sosyal medya fotoğrafları ile ayağa kalktı.
  
"İÇERİSİNDE TÜM KIRŞEHİR HALKININ EMEKLERİ VAR"
Fotoğrafsın yayılması sonrası Kırşehir Futbol Kulübü Başkanı Çağatay Han Torun, "Kırşehir Futbol Kulübü şehrimizi temsil eder. İçerisinde tüm Kırşehir halkının emekleri vardır. Bu kulübü sembolize eden amblem yada bayrak saygıyı hak etmektedir. Halkımızı bu konuda hassas davranmaya verilen emekleri rencide etmemek adına duyarlı olmaya çağırıyorum" dedi.
 
"İĞRENÇ OLAYINIZI ESEFLE KINIYORUZ"
Öte yandan Kırşehir Neşet Ertaş Taraftar gurubu amigosu Halil Kurt, "Türk milletinin ay-yıldızlı bayrağını Kırşehirspor'a gönül vermiş taraftarlarına yapılmış ahlak edep dışı bu iğrenç olayınızı esefle kınıyoruz. Belediye ekiplerini kabahatli buluyor ve derhal kamu oyundan özür dilemeye çağırıyorum" ifadelerini kullandı. Belediye itfaiye ekibi ise resmi sosyal medya hesabından stajyer ve personeline ileri düzey kurtarma eğitimi verdiği açıklamasını yaptı.
 


 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Beşiktaş'ın sponsoru...

Beşiktaş'ın sponsoru...

22:20 - 22 Eylül 2023

Hakemler belli oldu

Hakemler belli oldu

17:27 - 20 Eylül 2023

Milletvekilleri birbirine girdi:

Milletvekilleri birbirine girdi:

14:41 - 18 Eylül 2023

TFF yüzde 50 zam yaptı!

TFF yüzde 50 zam yaptı!

13:13 - 12 Eylül 2023

Çağdaş Atan dönemi başladı

Çağdaş Atan dönemi başladı

13:31 - 9 Eylül 2023

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku