• Diğer

Yerel

Sevilir, Belediye Meclis Üyeliğine Aday Adayı

Kahramanmaraşlı genç iş insanı Murat Sevilir partisinin Onikişubat Belediye Meclis Üyesi aday adayı oldu.

Sevilir, Belediye Meclis Üyeliğine Aday Adayı

15 Aralık 2023 19:46
-A

+A

 
İYİ Parti İl Binası'nda basın toplantısı gerçekleştiren Sevilir’in toplantısına Kahramanmaraş İl Başkanı Süleyman Tekerek, ilçe başkanları, il ve ilçe yöneticileri ile partililer katıldı.  İl Başkanı Süleyman Tekerek, toplantıda yaptığı konuşmada, 22 Aralık 2023 tarihine kadar aday adaylığı başvurularının devam ettiğini belirterek, partinin tüm Maraş ve ilçelerindeki çalışmaların sürdüğünü ifade etti. Tekerek, başvuruda bulunan dava arkadaşlarına teşekkür ederek başarılar diledi.
 
MURAT SEVİLİR ADAY ADAYLIĞI MÜRACAATINI YAPTI 
 
Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylığını açıklayan Murat Sevilir, küçük yaşta esnaf olarak başladığı kariyerinde amatör futbol oynadığını ve 15 yıl boyunca hizmet sektöründe faaliyet gösterdiğini söyledi. İYİ Parti İl Yönetimi'nde il başkan yardımcılığı görevini yürüttüğünü ifade eden Sevilir, aynı zamanda Kahramanmaraş Halı Yıkamacılar Dernek Başkanı olduğunu ve bu görevine devam ettiğini belirtti.
 
ŞEHRİMİZE HİZMET ETMEK İSTİYORUM 
 
Sevilir, "Kahramanmaraş'a iyi bir belediyecilik getirerek esnaf kardeşiniz olarak, şehrimize hizmet etmek amacıyla belediye meclis üyeliği için aday adayı olduğunu" dile getirdi. İyi Parti Onikişubat’ta aday adaylığını açıklayarak ilçenin geleceği için kararlı bir duruş sergileyeceğini belirtti.
 
Ayrıca Onikişubat'ın potansiyelini en iyi şekilde değerlendirerek halkın taleplerine kulak vereceklerini ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla çalışacaklarını vurguladı.
 
ŞEHRİN HER ALANDA GELİŞİMİNİ DESTEKLEYECEĞİZ 
 
Aday adaylığı açıklamasında ilçenin her kesiminden vatandaşın sorunlarına duyarlılıkla yaklaşacaklarını dile getirdi. Yerel yönetimde katılımcı bir anlayışı benimseyeceklerini belirterek Onikişubat'ın sorunlarını çözme noktasında aktif bir rol alacaklarını ve şehrin her alanında gelişimi destekleyeceklerini ifade etti. Aday adaylığını, ilçenin refahı ve ilerlemesi için bir fırsat olarak değerlendirerek yoğun bir çalışma temposuyla seçim sürecine hazırlandıklarını ifade etti.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku