• Diğer

Politika

Patlama haberini böyle verdi

Miçotakis'in yüz ifadesine dikkat! Koşarak gelen Genelkurmay Başkanı patlama haberini böyle verdi

Patlama haberini böyle verdi

28 Temmuz 2023 11:20
-A

+A

 
Orman yangınları nedeniyle zor günler geçiren Yunanistan'da alevlerin sıçradığı askeri uçak mühimmast deposu havaya uçarken, Başbakan Kiryakos Miçotakis'in kötü haberi öğrendiği anlara ilişkin görüntüler yayınlandı. Bir askerin cenaze törenine katılan Miçotakis'in yanına hızla gelen Yunanistan Genelkurmay Başkanı Floros, olayı anlattı. O anlarda Miçotakis'in yüzündeki sıkıntılı ifade kameralara yansıdı.
 
Yunanistan'da ormanlık alandan sıçrayan alevler Magnisia bölgesinde bir askeri uçak mühimmat deposunu havaya uçurdu. Başbakan Miöotakis'in patlama haberini öğrendiği anlara ilişkin görüntüler yayımlandı. Bir cenaze töreninde Miçotakis'in yanına hızla gelen Yunanistan Genelkurmay Başkanı kötü haberi verirken, Yunan Başbakanın o anlardaki sıkıntılı ifadesi kameralara yansıdı.
 
 
ASKERİ MÜHİMMAT DEPOSU HAVAYA UÇTU
Rodos Adası başta olmak üzere birçok yerde orman yangınlarıyla mücadele eden Yunanistan'da felaketler peş peşe yaşanıyor. Son olarak Magnisia bölgesindeki ormanlık alanda çıkan yangın, yakınlardaki askeri uçak mühimmat deposuna sıçradı. Mühimmat deposu havaya uçtu. Patlamanın sesi geniş bir alanda hissedildi.
 
MİÇOTAKİS, PATLAMA HABERİNİ CENAZE TÖRENİNDE ALDI
Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis'in patlama haberini aldığı görüntüler ortaya çıktı. Bir askerin kilise bahçesinde düzenlenen cenaze törenine katılan Miçotakis, patlamayı ilk burada öğrendi. Miçotakis ve Yunanistan Savunma Bakanı Nikos Dendias'ın yanına koşarak gelen Genelkurmay Başkanı Konstantinos Floros, Magnisia'daki patlamayı söyledi.
 
SIKINTILI YÜZÜ KAMERALARA YANSIDI
Miçotakis'in o anlarda sıkıntılı olduğu görüldü. Miçotakis'in çevresindekilere bir şey sezdirmemeye çalıştığı anlar kameralara yansıdı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku