• Diğer

Dünya

Nedeninin cinsellikle ilgisi yok

Eski model Sophie Larissa Weiss, evinin salonunda kurduğu boks ringinde dövüş eğitimi veriyor. Müşterilerinin özellikle erkekler olduğunu belirten Weiss, bazı erkeklerin dayak yemek için bile kendisine para ödediğini belirtiyor.

9 Aralık 2022 13:13
-A

+A

 
 
Dünya üzerinde birbirinden ilginç meslekler var. Bu mesleklerden bazıları maddi anlamda öne çıkarken, bazıları da manevi anlamda öne çıkıyor. Fakat Brezilyalı eski model Sophie Larissa Weiss'in yaptığı iş, bütün bunlardan farklı.
 
MODELLİĞİ BIRAKIP DÖVÜŞ SANATINA BAŞLADI
Yaklaşık 4 yıl önce modelliği bırakmasının ardından dövüş sanatlarına merak salan Weiss, sanatında öyle bir ilerledi ki şimdilerde evinin salonunda kurduğu boks ringinde erkeklere dövüş konusunda eğitim bile veriyor.

 
Dünyanın her yerinden erkekler onun evine geliyor! Nedeninin cinsellikle ilgisi yok
 
DÜNYANIN HER YERİNDEN MÜŞTERİSİ VAR
Ünü kısa süre içerisinde tüm dünyada duyulan Sophie Larissa Weiss'in dünya genelinden birçok müşterisi var. Genç kadının evine giden bu erkeklerden bazıları dövüş dersi alırken, bazıları da para karşılığında kendilerini dövdürüyor.
 
Dünyanın her yerinden erkekler onun evine geliyor! Nedeninin cinsellikle ilgisi yok
 
DAYAK YEMENİN SAATİ 500 STERLİN
Sophie Larissa Weiss, tarifelerine ilişkin de bilgi verdi. Bu kapsamda herhangi bir yerden dayak yemek için gelecek müşteriler, konaklama dahil saatlik 500 sterlini gözden çıkarmak zorunda.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku