• Diğer

Gündem

Kerem Kınık'tan imalı paylaşım

Seçim sonuçlarının ardından eski Kızılay Başkanı Kerem Kınık'tan imalı paylaşım

Kerem Kınık'tan imalı paylaşım

16 Mayıs 2023 13:45
-A

+A

 
Deprem zamanı AHBAP'a çadır satmasıyla tepki çeken eski Kızılay Başkanı Kerem Kınık, seçim sonuçlarının ardından sosyal medyadan imalı bir paylaşımda bulundu. Twitter'dan gülen bir fotoğrafını yayınlayan Kınık, paylaşımına da "Bye bye happiness" şarkısını ekledi.
 
Geçtiğimiz günlerde istifa eden eski Kızılay Başkanı Kerem Kınık, 6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ilde büyük yıkıma yol açan 7.7 ve 7.6'lık depremlerin ardından AHBAP'a çadır satışı yapmasıyla tepki çekmişti.
 
ERDOĞAN'IN YORUMU SONRASI İSTİFA ETTİ
Cumhurbaşkanı Erdoğan seçime birkaç gün kala katıldığı canlı yayında Kerem Kınık'la ilgili ilk kez konuşarak, "Kızılay çadır satma işine fiilen giremez. Süratle yanlışı düzeltmesi gerekir. Biz Kızılay'ı çadır üretiminde aktif hale gelmesi için teşvik ettik. Çadır dendiği zaman en ufak sıkıntısının olmaması gerekir." demişti. Erdoğan'ın konuşmasının ardından Kınık istifa etmişti.
 
KINIK'TAN İMALI PAYLAŞIM
Seçim sonuçlarının ardından Kerem Kınık sosyal medya üzerinden imalı bir paylaşımda bulundu. Twitter'dan gülen bir fotoğrafını yayınlayan Kınık, paylaşımına da "Bye bye happiness" şarkısını ekledi.
 
 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku