• Diğer

Gündem

İşçiler yemekhanede birbirine girdi

Aydın'da özel bir firmaya ait büyük otel inşaatında çalışan işçiler arasında yemek dağıtıldığı sırada tartışma çıktı. Yemek alma sırası tartışmasından çıktığı öğrenilen kavgada bir anda masa, sandalye, tabldot, çatal ve kaşıklar havada uçuştu.

İşçiler yemekhanede birbirine girdi

12 Ağustos 2023 15:04
-A

+A

 
 
Aydın'ın Didim ilçesinde, otel inşaatında çalışan işçilerin, yemekhane kavgasında masa, sandalye, tabldot, çatal ve kaşıklar havada uçuştu. Meydan savaşına dönen kavga anbean kameraya yansıdı.
 
ÇATAL VE KAŞIKLAR HAVADA UÇUŞTU
Altınkum Mahallesi'nde bir şantiyede meydana gelen olayda özel bir firmaya ait büyük otel inşaatında çalışan işçiler öğlen paydosunda yemekhanede toplandı. Yemek dağıtıldığı sırada iki işçi grubu arasında tartışma çıktı. Yemek alma sırası tartışmasından çıktığı öğrenilen kavgada bir anda masa, sandalye, tabldot, çatal ve kaşıklar havada uçuştu.
 
KAVGA DIŞARIDA DA DEVAM ETTİ
Yemekhanede öfkelerini alamayan taraflar dışarıda da birbirlerine taş ve sopalarla saldırdı. İhbar üzerine bölgeye çağrılan polis ekipleri tarafından yatıştırılan öfkeli kalabalıktan 5 kişi gözaltına alındı. Adeta meydan savaşına dönen kavgada kaydedilen ve sosyal medyada paylaşılan görüntüler izleyenleri şaşırttı.
 
ŞİKAYETÇİ OLMADILAR
Polis tarafından gözaltına alınan kişilerin birbirinden şikayetçi olmaması nedeniyle gözaltına alınan 5 kişi serbest bırakıldı. Kavgadan geriye meydan savaşını andıran görüntüler kaldı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku