• Diğer

Dünya

Yüksek not karşılığı öğrencisiyle birlikte oldu

Yüksek not karşılığı öğrencisiyle birlikte oldu

25 Ocak 2023 15:36
-A

+A

 
ABD'nin Missouri eyaletindeki bir lisede kadın öğretmen Lena Stewart'ın, 16 yaşındaki öğrencisi ile cinsel birliktelik yaşadığı öğrenildi. Olay bölgede büyük yankı uyandırırken öğretmenin öğrencisine daha yüksek not verme şartı karşılığında ilişki teklif ettiği ortaya çıktı.
 
Amerika'nın Missouri eyaletinde bulunan Nixa Lisesi'nde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Lisede görev yapan 26 yaşındaki kadın öğretmen Lena Stewart, 16 yaşındaki öğrencisi ile ilişkiye girdi.
 
ÖĞRETMEN TEKLİF ETMİŞ
Öğrencisine daha yüksek not verme şartı ile cinsel ilişkiye girdiği öğrenilen öğretmen hakkında soruşturma başlatıldı. Açılan soruşturma kapsamında ismi açıklanmayan öğrenci ifadesinde, notlarının düşük olduğunu ve bu nedenle öğretmenin kendisine cinsel ilişki karşılığında yüksek not teklifi kabul ettiğini söyledi.
 
ÇOCUĞA TECAVÜZDEN YARGILANACAK
Öğrenci ifadesinde öğretmeni ile bazen evinde bazen de arabasında ilişkiye girdiklerini söyledi. Olayın 2022 yılında yaşandığı belirtilirken öğretmen cinsel yaş sınırı 16 olan eyalet kanunlarına göre, küçük yaştaki çocuğa tecavüz suçundan yargılanacak.
Anahtar Kelimeler : 3. Sayfa, Dünya, Haberler, ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku