• Diğer

Yerel

Gönüllerimiz Bir, Birlikteliğimiz Daim Olsun

Ak Parti Genel Merkezi tarafından belirlenen şehirler ile “gönül köprüleri” kurulması için çalışma başlatan Genel merkez, Kahramanmaraş ile Bingöl’ü belirledi.

Gönüllerimiz Bir, Birlikteliğimiz Daim Olsun

5 Eylül 2016 16:03
-A

+A

Bu kapsamda 03 Eylül 2016 tarihinde Kahramanmaraş’tan Bingöl’e Ak Parti Teşkilatları, Milletvekilleri, Belediye Başkanları, Sivil toplum Örgüt temsilcileri ve Basın mensupları Bingöl’e giderek bir dizi etkinliklerde bulundular.
 
 Bingöl Havalimanı’nda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger, Bingöl Milletvekili Enver Fehmioğlu, Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, Belediye Başkanı Yücel Barakazi, AK Parti Bingöl İl Başkanı Yılmaz Seven ve parti teşkilatlarınca karşılanan Kaynak ve beraberindeki heyet, bir restoranda düzenlenen ‘Gönül Köprüsü’ programına katıldı. 
 
Siyasi parti teşkilatları, ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşları, işadamları ve vatandaşların da yer aldığı programda konuşan Bingöl Valisi Köşger, kent hakkında etraflıca bilgi vererek işadamlarına yatırım çağrısı yaptı.

Programda Bingöl Valisi Yavuz selim Köşger, Kültür ve Turizm eski Bakanı Mahir Ünal, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak konuşma yaptılar. 7 ayrı çalışma ve tanışma grubunun oluşturulduğu etkinlikte Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Serdar Zabun, Meclis Başkanı Hanifi Öksüz, İskur Grup Başkanı Kadir Kurtul’dan oluşan sanayicilerde oluşturulan çalışma grubunda Bingöl’e yatarımlar ele alındı. Her iki teşkilat birbirlerine çeşitli hediyeler verirken, Belediyelerimizin oluşturduğu yardım ve getim kolileride ilgililer tarafından dağıtımı yapıldı. Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ve oluşturulan ekipler ile çalışma grupları ayrı ayrı toplantılar yaptılar, şehir içinde esnaf ziyaretinde bulundular. Daha sonra Ilıcalar Beldesinde Kahramanmaraş’tan gelen misafirlere ikram yapılmasından sonra program sona erdi. Programın başarılı bir şekilde devam etmesi için Ak Parti Teşkilat mensupları ve İl Başkanı Ahmet Özdemir ile yürütme kurulu üyeleri canla başla çalıştılar.

 

Kaynak : www.marasgundem.com

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku