• Diğer

Yerel

Gürbak, Zillet İttifakı Kandil’den Emir Almaya Başlamış!

Milletvekili Adayı Ramazan Gürbak, “Karşımızda ülkeyi bir pazarlık haline getiren bir zillet ittifakı var. Görüldüğü üzere artık Kandil’den emir almaya başlamışlar. Bizim vatandaşlarımız her zamanki ferasetiyle gerekli cevabı sandıkta onlara verecektir” dedi.

Gürbak, Zillet İttifakı Kandil’den Emir Almaya Başlamış!

10 Mayıs 2023 01:40
-A

+A

 
AK Parti Kahramanmaraş 28’inci dönem Milletvekili Adayı Ramazan Gürbak, partisinin düzenlemiş olduğu Küçük Sanayi Sitesi 7. Ada’da esnaf ziyareti gerçekleştirdi. 

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Gürbak, “Bizler sadece bugün değil, malumunuz biz her zaman vatandaşlarımızın yanındayız. Onların hizmetkarıyız. Bugün küçük sanayi sitesi esnaflarımızı ziyaret ettik. Sanayimizde çok ciddi bir hareketliliğin olduğunu gözlemledik. Bu noktada buna sevindik çünkü hayat yavaş yavaş normale dönmeye başlamış” diye konuştu.

“BİZİM GÜNDEMİMİZ DEPREM”

Sanayi sitesinde çok kısa sürede dönüşümün başlayacağını kaydeden Ramazan Gürbak, “Bizim gündemimiz bilindiği üzere deprem. Depremle alakalı şehrimiz adına tabi ki siyasi iradeler olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.  Sanayi bölgemiz maalesef depremlerden ciddi oranda hasar almış durumda. Esnaflarımız zor şartlarda vatandaşlara hizmet etmeye çalışıyor.  Bakanlığımızın yapılan çalışmasını esnaflarımıza anlattık. Buraların yeniden ayağa kalkacağını eskisinden çok daha iyi olacağını anlattık. Sağolsunlar bizlere teveccüh gösterdiler. Biz sanayinin yerinde yeniden ayağa kalkması yönünde ortak bir irade koymuştuk. Buranın ihyası için bir çalışma yapıyorlar. İnşallah çok kısa bir sürede dönüşüm başlayacaktır” ifadelerine yer verdi. 


“ÜLKEYİ PAZARLIK HALİNE GETİRDİLER”
Muhalefeti sert bir dille eleştiren AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ramazan Gürbak, “Ülkemiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde başta sanayi olmak üzere birçok alanda kendini tüm Dünya’ya kanıtlamıştır. Karşımızda ülkeyi bir pazarlık haline getiren bir zillet ittifakı var. Görüldüğü üzere artık kandil’den emir almaya başlamışlar. Bizim vatandaşlarımız her zamanki ferasetiyle gerekli cevabı sandıkta onlara verecektir. Hemşehrilerimiz liderinin yanında olacaktır biz buna inanıyoruz. Batılı güçleri bizleri adeta manda zihniyetiyle yönetmek istiyor. Sevgili halkımız buna fırsat vermeyecektir. Sandıkta gerekli cevabı alacaklardır” dedi
AK Parti Kahramanmaraş 28’inci dönem Milletvekili Adayı Ramazan Gürbak’ın esnaf ziyaretine AK Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Çakar ve partililerde katıldı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku