• Diğer

Yerel

GÖRGEL’DEN 5 HASTANE MÜJDESİ

Deprem sonrası özellikle sağlık alanında ciddi sorunlarla karşılaşan Kahramanmaraş’ta bu soruna çözüm için kolları sıvayan AK Parti il başkanı Fırat Görgel, Ankara’dan müjde gönderdi, 5 hastane yapılacak dedi.

GÖRGEL’DEN 5 HASTANE MÜJDESİ

22 Eylül 2023 18:16
-A

+A

 
Ak Partinin yereldeki hafızası, güçlü isim İl Başkanı Fırat Görgel, sağlık alanında çekilen sıkıntılara son vermek amacıyla gittiği Ankara’dan müjdeler göndererek, merkeze 3 olmak üzere, 1 Hastane Türkoğlu ilçemize, bir Hastane de Nurhak ilçemize toplamda 5 hastane yapılarak sağlık alt yapısı güçlendirilmiş olacak.
 
Yaklaşık 2 bin ilave yatak kapasiteli hastanelerin bir an önce hizmete ve devreye girmesi için çalışacaklarını söyleyen, “Bizim diğer ülkelerden farkımız, güçlü bir sağlık altyapısına sahip olmamızdır” diyen AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel, 5 yataklı ve 1 bin ilave yatak kapasiteli hastanelerin şehrimize hayırlı olması dileğinde bulundu.
 
Başkan Görgel, “Kahramanmaraş’ımızın sağlıkla ilgili altyapısına kısa sürede çok büyük güç katacak adımları kıymetli hemşehrilerimizle paylaşıyoruz” ifadesini kullandı.
 
Başkan Görgel’in bu müjdesi şehirde ve sağlık camiasında olumlu ve sevinçle karşılandı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku