• Diğer

Dünya

Geyiği çiğ çiğ yediler

Kanada'da bir kadın, arazisine koyduğu kamerada rastladığı görüntülerle hayatının şokunu yaşadı. Büyükbabasıyla birlikte kamera kayıtlarını inceleyen Corinea Stanhope, iki üstsüz kadının geyik cesedi yediklerini gördü.

Geyiği çiğ çiğ yediler

4 Haziran 2023 00:20
-A

+A

Kanada'da Powell Nehri yakınlarında yaşayan Corinea Stanhope, arazisinde ölü bir geyik bulduktan sonra onun ne tür yırtıcıları çekeceğini merak ederek koyduğu kamera ile bölgeyi kayda almaya başladı. Doğasever kadın, kaydettiği görüntüleri incelediğinde gördüğü manzara karşısında şoke oldu. Görüntülerde, üstsüz iki kadının geyik leşini yediği görülüyordu.
 
 
Mirror'da yer alan habere göre kayıtlarda, ölü geyiğin üzerine çömelmiş, bakımsız ve solgun saçlı yarı çıplak iki kadın gözlemleniyor. Evinden iki dakikalık mesafede kurduğu kameranın kayıtlarında gördükleri karşısında şoka uğrayan Corinea, at beslediği için hayvanları adına tedirgin olduğunu söyledi.
 
"BİRİSİ TOYNAĞI AĞZINA GÖTÜRDÜ"
Corinea, yaşadıklarını şöyle anlattı: "Gün batımından on dakika sonra geldiler. Peruk takmışlar gibiydi ve dağınık bir görüntüleri vardı. Birinin peruğunun altında sarı saçları var gibiydi.
 
Fotoğraflardan anlayamazsınız ama kadınlardan biri toynağı tam ağzına götürdü. Onu öpüyor muydu, yoksa yiyor muydu bilmiyorum ama çürüme aşamasındaki bir leşe bu kadar yakın temas kurması mide bulandırıcı. Belki saygılarını sunuyorlardı ama yarı çıplaklardı."


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Zimbabve'de uçak kazası:

Zimbabve'de uçak kazası:

16:56 - 29 Eylül 2023

"kırmızı göz" alarmı!

"kırmızı göz" alarmı!

16:44 - 29 Eylül 2023

Wagner'e ait uçak alev aldı:

Wagner'e ait uçak alev aldı:

15:22 - 28 Eylül 2023

Karabağ'da 192 asker şehit oldu

Karabağ'da 192 asker şehit oldu

15:53 - 27 Eylül 2023

Havan mermisi evde patladı!

Havan mermisi evde patladı!

15:50 - 27 Eylül 2023

F-35A'ler otoyola iniş yaptı

F-35A'ler otoyola iniş yaptı

17:05 - 23 Eylül 2023

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku