• Diğer

Spor

Gerilim tırmanıyor!

Gerilim tırmanıyor! Amedspor'un "Diyarbakır'a gel gösterelim" sözlerine Ümit Özdağ'dan olay yanıt

Gerilim tırmanıyor!

8 Mayıs 2023 18:33
-A

+A

 
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Bursa'da yaptığı konuşmada, "Türkiye liglerinde Amedspor diye bir takım olamaz." ifadelerini kullanmıştı. Amedspor Başkan Vekili Ömer Elaldı ise bu sözlere "Amed diye bir takım var mı yok mu gel Diyarbakır'a gösterelim sana." cevabını vermişti. Elaldı'nın paylaşımını yanıtlayan Özdağ, "Geleceğim ve adını Diyarbakırspor yapacağım." dedi.
 
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, yaklaşan seçim öncesi Bursa'da yaptığı konuşmada "Türkiye liglerinde Amedspor diye bir takım olamaz." ifadelerini kullanmıştı. Amedspor cephesinden bu ifadeye, "Amed diye bir takım var mı yok mu gel Diyarbakır'a gösterelim sana." yanıtı verilirken, Özdağ'dan paylaşım gecikmedi.
 
"GELECEĞİM VE ADINI DİYARBAKIRSPOR YAPACAĞIM"
Amedspor Başkan Vekili Ömer Elaldı sosyal medyadan Ümit Özdağ'ın konuşmasını paylaşarak, "Amed diye bir takım var mı yok mu gel Diyarbakır'a gösterelim sana. Bütün teşkilatınla gel. Bizim bir sözümüz var sana da söyleyelim; biz tek siz hepiniz. Bir daha takımımın adını ağzına alınca 7 defa ağzını toprakla yıka, su ile çalkala sonra ağzına al Amed'i" paylaşımında bulunmuştu. Ümit Özdağ ise bu paylaşıma, "Geleceğim ve adını Diyarbakırspor yapacağım." ifadelerini kullanarak cevap verdi.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku