• Diğer

Gündem

Çırılçıplak güneşlenen adam, binanın sahibi çıktı!

Çatıda çırılçıplak güneşlenen adam, binanın sahibi çıktı! Almanya'dan gelmiş

Çırılçıplak güneşlenen adam, binanın sahibi çıktı!

27 Temmuz 2023 18:21
-A

+A

 
2 gün Düzce'de bir binanın çatısında çırılçıplak güneşlenen ve ihbar üzerine gelen polis ekiplerinden kaçan şahsın, apartmanın sahibi olduğu öğrenildi. Emekli olduktan sonra Almanya'dan Türkiye'ye gelen şahsa 617 lira para cezası verildi.
 
Düzce'de bir binanın çatısında çıplak şekilde yatıp güneşlendikten sonra polis sirenini duyup kaçan kişinin apartmanın sahibi S.Y. (50) olduğu ortaya çıktı. Almanya'da emekli olduktan sonra Türkiye'ye yerleştiği öğrenilen S.Y.'ye Kabahatler Kanunu kapsamında 617 TL ceza kesildi.
 
BİNANIN SAHİBİYMİŞ
2 gün önce öğle saatlerinde Cedidiye Mahallesi'nde 3 katlı bir apartmanın çatısında çıplak halde yatıp, güneşlenen erkeği görenler durumu polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekibinin siren sesini duyan kişi, çatıdan apartmana inip, giyindikten sonra kaçtı. Polisin yaptığı çalışmada, bu kişinin apartmanın sahibi S.Y. olduğu tespit edildi.
 
 
ALMANYA'DAN GELMİŞ
Almanya'da emekli olduktan sonra Türkiye'ye yerleşen ve polise çatıya güneşlenmek için çıkığını söylediği öğrenilen S.Y'ye Kabahatler Kanunu kapsamında 617 TL idari para cezası uygulandı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku