• Diğer

Politika

Çelebi hakkında ilk yorum

Kılıçdaroğlu'ndan AK Parti'ye katılan Mehmet Ali Çelebi hakkında ilk yorum

Çelebi hakkında ilk yorum

13 Ekim 2022 22:13
-A

+A

 
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski CHP Milletvekili Mehmet Ali Çelebi'nin AK Parti'ye katılması hakkında ilk kez yorumda bulundu. CHP lideri, "Bu kadar savrulma olmaz ki" dedi.
 
Cumhuriyet Halk Partisi'nden İzmir milletvekili seçilmesinin ardından istifa edip, Muharrem İnce'nin Memleket Partisi'ne geçen, sonrasında bu partiden de istifa ederek bağımsız kalan ve Cumhur İttifakı'na yakın değerlendirmelerde bulunması çok konuşulan Mehmet Ali Çelebi, geçtiğimiz günlerde AK Parti üyesi oldu.
 
 
KILIÇDAROĞLU'NA SORULDU
Gazeteci İsmail Saymaz, Çelebi'nin AK Parti'ye üyeliğini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na sordu. Saymaz, Kılıçdaroğlu'na "KKTC Büyükelçisi olarak atanan eski Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ile Çelebi'nin cezaevinde nikah şahidi olduğunu hatırlattım" dediğini ifade ederek, görüş aldığını belirtti.
 
"BU KADAR SAVRULMAZ OLMAZ Kİ"
Kılıçdaroğlu'nun gülümsediğini aktaran Saymaz, şöyle devam etti: "Gülümsedi. Çelebi'nin tahliye olduktan sonra düğününe katıldığını, ailesini tanıdığını söyledi. Cezaevi sürecinin Çelebi'nin ruh dünyasında etkiler bırakmış olabileceğini anlattı. Şaşkınlığını hiç saklamadı. "Bu kadar savrulma olmaz ki" dedi."
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku