• Diğer

Gündem

Avukat Tekışık'ın lüks yaşamı dikkat çekiyor

Savcının odasından atarlı paylaşım yapan Avukat Tekışık'ın lüks yaşamı dikkat çekiyor

Avukat Tekışık'ın lüks yaşamı dikkat çekiyor

15 Aralık 2023 04:16
-A

+A

 
İstanbul Adalet Sarayı'nda bir savcının odasında çektirdiği fotoğrafı, "Ben asla kaybetmem ya kazanırım, ya öğrenirim" notuyla paylaşan Avukat Buket Nurşah Tekışık'ın lüks yaşamı dikkat çekiyor. Tekışık'ın lüks otomobilleri hediye aldığı, sık sık Dubai'ye gittiği ortaya çıktı.
 
Savcının odasında çektirdiği fotoğrafla bir anda dikkatleri üzerine toplayan Avukat Buket Nurşah Tekışık'ın lüks yaşamı dikkat çekti. Sık sık Dubai'ye giden Tekışık'ın hediye otomobiller aldığı ortaya çıktı.
 
SAVCININ ODASINDA ÇEKTİRDİĞİ FOTOĞRAF ORTALIĞI KARIŞTIRDI
 
İstanbul Barosu'na kayıtlı Avukat Buket Nurşah Tekışık'ın, Cağlayan Adliyesi'nde görevli bir savcının odasında çektirdiği fotoğraf tartışma yarattı. "Ben asla kaybetmem ya kazanırım, ya öğrenirim" notunu düştüğü fotoğrafı binlerce takipçisi olan sosyal medya hesabından paylaşan Tekışık hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Savcının ise görev yeri değiştirildi.
 
BİR AVUKATA GÖRE ÇOK LÜKS YAŞAMI VAR
Bir anda Türkiye'nin gündemine oturan Tekışık'ın lüks yaşamı da dikkat çekti. Tekışık'ın Mercedes ve BMW marka araç hediye aldığı, sık sık Dubai ve Paris'e gittiği görüldü.
 
TEKIŞIK: SAVCININ ODASINA İSTEDİĞİM GİBİ GİRER İSTEDİĞİM GİBİ ÇIKARIM
Öte yandan önceki gün açıklama yapan Avukat Tekışık şunları söylemişti: "Ben tek başına çalışan ve İstanbul'da tek başına ayakta durmaya çalışan bir kadınım. Herhangi bir hakim ile savcı ile bağlantım yok. O fotoğrafın altında paylaştığım söz de bir kitap sözü. Bir avukatın savcının odasına giremez diye bir kanun varsa siz söyleyin. Savcının odasına istediğim gibi girer istediğim gibi çıkarım. Benim çektirdiğim fotoğraf bir hatıra fotoğrafı gibi. Sadece bu kadar."
 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku