• Diğer

Dünya

8 erkek, kadına tecavüz etti

Yunanistan'ın Rodos Adası'nda feci bir olay meydana geldi. İddiaya göre bir kadın, adadaki gece kulübünde tanıştığı 8 erkeğin tecavüzüne uğradı.

8 erkek, kadına tecavüz etti

8 Eylül 2022 20:05
-A

+A

 
 
Rodos Adası'nda tatile giden kadının başına gelenler, duyanların kanını dondurdu. Yunan polisi, yaşanan vahşetle ilgili şu ana kadar ilerleme kaydedemedi. Bu nedenle de kimse tutuklanamadı.
 
ÖNCE KENDİ RIZASIYLA İLİŞKİYE GİRDİ
31 yaşındaki İngiliz kadın polise, Pazar sabahı erken saatlerde sahil kasabası Faliraki'deki bir gece kulübünde, arkadaşlarıyla 30-35 yaşları arasındaki birkaç erkekle tanıştıklarını anlattı. Daha sonra onlarla birlikte erkeklerin kalmakta oldukları otel odasına gittiklerini söyleyen genç kadın, erkeklerden biriyle hem otelin balkonunda hem de odanın içinde kendi rızasıyla cinsel ilişkiye girdiğini söyledi.
 
TOPLU TECAVÜZE UĞRADI
Bu esnada bir noktada arkadaşlarının ayrıldığını belirten genç kadın, daha sonra bir grup erkeğin ona saldırdığı ve toplu tecavüze uğradığını anlattı. Dört kişiden ikisi tarafından hareketsiz bırakıldığını ve toplu tecavüze uğradığını söyleyerek toplu tecavüz suçlamasında bulundu. Olayları polise anlatan kadın, otel odasından kaçtığını ve bir taksiye binerek kaldığı yere geri döndüğünü söyledi.
 
HİÇBİRİ TUTUKLANMADI
Rodos polisi şimdiye kadar dört şüphelinin kimliğinin belirlenmesini sağladı. Ancak dört erkek de kendilerine yöneltilen suçlamayı kabul etmediler. Mevcut şüphelilerden DNA örnekleri alan müfettişler, şimdi adli muayene ve testlerin sonuçlarını bekliyorlar.
 
Yunan polisi kadının iddialarının doğru olup olmadığı tespit edilmediği için henüz bir tutuklama emri çıkarmadıklarını ve bu sebeple hiçbir şüphelinin tutuklanmadığını açıkladı.
Anahtar Kelimeler : Dünya, Haberler, ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Zimbabve'de uçak kazası:

Zimbabve'de uçak kazası:

16:56 - 29 Eylül 2023

"kırmızı göz" alarmı!

"kırmızı göz" alarmı!

16:44 - 29 Eylül 2023

Wagner'e ait uçak alev aldı:

Wagner'e ait uçak alev aldı:

15:22 - 28 Eylül 2023

Karabağ'da 192 asker şehit oldu

Karabağ'da 192 asker şehit oldu

15:53 - 27 Eylül 2023

Havan mermisi evde patladı!

Havan mermisi evde patladı!

15:50 - 27 Eylül 2023

F-35A'ler otoyola iniş yaptı

F-35A'ler otoyola iniş yaptı

17:05 - 23 Eylül 2023

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku