• Diğer

3. Sayfa

Yolcular çılgına döndü

Telefondaki fotoğrafı gören yolcular çılgına döndü, tuttukları şahsa tokat üstüne tokat attılar

Yolcular çılgına döndü

24 Temmuz 2022 17:01
-A

+A

 
İstanbul Kadıköy'de seyir halindeki İETT otobüsünün içerisinde başkasının fotoğraflarını çektiği iddia edilen kişi, diğer yolcular tarafından tekme tokat dövüldü. Yolculardan birinin ise şahsa yönelik, "Kurbanlık koyun gibi patlatırım bir tane sana, sus dilini kopartacağım senin" ifadelerini kullandığı duyuldu.
İstanbul'da dün saat 17.40 sıralarında Yenidoğan- Kadıköy seferini yapan 19EK hat numaralı otobüs içerisinde yolcuların fotoğrafını çektiği iddia edilen bir kişi, yolcuların sert tepkisi ile karşılaştı. Otobüsteki yolcular tarafından tutulan şüpheli, bu duruma direnince art arda tokat yedi.
 
 
"KURBANLIK KOYUN GİBİ PATLATIRIM BİR TANE SANA"
Bağırarak yolcunun elinden kurtulmaya çalışan şüphelinin cep telefonu, başka bir yolcu tarafından alındı. Direnmeye devam eden şüpheliyi tutan bir yolcu, "Kurbanlık koyun gibi patlatırım bir tane sana, sus dilini kopartacağım senin" şeklinde sözlerin ardından tokat atmaya devam etti.
 
BİRİ ENGELLEDİ, DİĞERİ DESTEKLEDİ
Bu sırada kadın yolculardan biri, "Yeter artık vurma" derken, başka kadın ise "Hak ediyor, vursun bırak" şeklinde ifadeler kullandı. Otobüste yaşanan gerginlik, cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Arabadan inen aileye araç çarptı

Arabadan inen aileye araç çarptı

01:50 - 19 Ağustos 2022

İtirafı kan dondurdu:

İtirafı kan dondurdu:

13:03 - 17 Ağustos 2022

İntikam benim işim

İntikam benim işim

12:31 - 17 Ağustos 2022

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku