• Diğer

Politika

Yavaş'tan salonu şaşkına çeviren talimat!

İsmi Cumhurbaşkanı adaylığı için geçen Yavaş'tan salonu şaşkına çeviren 'kalkın' talimatı! Bürokratlar dondu kaldı

Yavaş'tan salonu şaşkına çeviren talimat!

14 Eylül 2022 23:07
-A

+A

 
 
İsmi Cumhurbaşkanı adaylığı için geçen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 'Kırsal Kalkınmada Başkent Modeli' toplantısında salona şaşkına çeviren bir talimat verdi. Yavaş, çiftçilere oturacak yer kalmaması üzerine belediye bürokratlarını kaldırarak çiftçileri oturturdu.
 
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı'ndan Akşener ve Kılıçdaroğlu'nun katıldığı toplantıda çok ilginç bir talimat geldi. Yavaş'ın ev sahipliğinde "Kırsal Kalkınmada Başkent Modeli Buluşması" gerçekleştirildi.
 
ERKENDEN SALONU DOLDURDULAR
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in katıldığı toplantıda belediye bürokratları ve belediye meclis üyeleri erken saatlerde salonu doldurdu.
 BELEDİYE BÜROKRATLARINI KALDIRDI
Toplantının ana teması olan çiftçiler, oturacak yer kalmayınca salona giremediler. Yoğunluğun bildirildiği ABB Başkanı Mansur Yavaş, programı sunan spikere talimat vererek, belediye bürokratlarının ve belediye meclis üyelerinin salonun dışına çıkmalarını istedi. Anonsun ardından çiftçiler salona girdi.
 
"ANKARALI ÜRETİCİYİ ZENGİN EDECEĞİZ"
Ardından toplantıda konuşan Yavaş, "Seçimlerden önceki her konuşmamda, bu kentte artık Hans'ın, Corc'un zengin edilmeyeceğini, ithal ürün alınmayacağını, onlar yerine Ankaralı üreticiyi zengin edeceğimizi sıkça belirtmiştik" dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku