• Diğer

Dünya

Vücudunu kırmızıya boyadı

Ünlü vegan aktivist Tash Peterson, ünlü markayı hayvan derilerinden ürün yaptığı için protesto ederek mağazasında daha önce soyunduğu gibi yine soyundu. Mağazanın yerlerini kırmızı sıvıya boyayan Peterson çıplak vücudunu da boyadı.

Vücudunu kırmızıya boyadı

26 Ağustos 2022 17:45
-A

+A

Ünlü vegan aktivist Tash Peterson, hayvan derileri ile ürünler satan ünlü markayı çıplak şekilde yerlere sıvı boya dökerek protesto etmesinin yıl dönümünü kutladı.
 
MAĞAZAYI KANA BENZER KIRMIZI SIVIYA BULADI
Tash Peterson'ın mağaza içinde iç çamaşırlarıyla dolaştığında görenler bir hayli şaşırdı. Ünlü vegan aktivist, afallamış dinleyicilerine seslenirken çıplak vücuduna sürdüğü kana benzer kırmızı boyayla mağazayı boyadı.
 HAYVANLARI ÖLDÜRÜYORLAR
Ünlü vegan, ünlü markaya şu sözlerle tepki gösterdi: "Bu marka inekleri, koyunları, keçileri, timsahları, yılanları, tilkileri, vizonları, ördekleri ve kazları öldürüyor. Yavru kuzuları öldürüyorlar ve derilerini deri ceketlere dönüştürüyorlar" diye bağırdı.
 
"HAYVAN İSTİSMARCISISINIZ"
Peterson, sözlerine şu şekilde devam etti; "Markanın ellerinde kan var ve vegan değilseniz sizin de öyle. Kürk, deri, yün, kaz tüyü, pul ve ipek endüstrileri hayvanları istismar ediyor, işkence ediyor ve öldürüyorlar. Giyim modası adına son nefeslerine kadar yaşam mücadelesi veriyorlar. Buna katkıda bulunmamıza gerek yok. Vegan değilseniz, hayvan istismarcısısınız" dedi
 GÖREVLİLER MÜDAHALE ETTİ
Öte yandan güvenlik görevlileri Bayan Peterson'a yaklaştı ve ondan mağazayı terk etmesini istedi.
Anahtar Kelimeler : Twitter, Dünya, Haberler, ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku