• Diğer

Yerel

Vakitbilir "Milletimizin Başı Sağ Olsun"

Güç Birliği Partisi Onursal Genel Başkanı Türkiye Teşkilat Başkanı Fatih Vakitbilir Kahramanmaraş ta şehit cenazelerine katıldı.

Vakitbilir "Milletimizin Başı Sağ Olsun"

7 Mart 2021 14:38
-A

+A

 
Güç Birliği Partisi Kahramanmaraş İl Binası Açıldı!
 
 
 
Bitlis’in Tatvan ilçesinde yaşanan helikopter kazası sonrası şehit olan Astsubay Başçavuş Mehmet Demir ve Astsubay Üstçavuş Nazmi Yılmaz'ın Kahramanmaraş'ta ki uğurlamalarına katılan başkan Vakitbilir Kahramanmaraş İl Başkanlığı binasınında açılışını yaptı.
 
Güç Birliği Partisi Türkiye Teşkilat Başkanı Fatih Vakitbilir "Öncelikle Bingöl'den Tatvan'a gitmek üzere havalanan helikopterin düşmesi sonucu şehit olan kahraman askerlerimizin acısı yüreklerimizi yaktı. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun. Bugün Kahramanmaraş'ta ki iki şehidimizin cenaze törenine katılmak için gelmiş bulunmaktayım! Gönül ister ki bir tek Mehmetçiğimizin burnu bile kanamasın ama maalesef yüreklerimizi yakan haberlerle sarsılıyoruz.
 
"Bu Zor Günleri De Birlik Ve Kardeşlikle Aşacağız"
 
Milletimizi acıya ve hüzne boğan bu elim hadisede şehit olan kahramanlarımıza Allah'tan rahmet, yaralanan kahramanlarımıza şifalar diliyorum. Tüm kalbimle inanıyorum ki, bu zor günleri de birlik ve kardeşlikle aşacağız. Türkiye’mizin Türk Silahlı Kuvvetlerimizin, şehitlerimizin ailelerinin ve yüce milletimizin başı sağ olsun! Böylesi felaketlerden milletimizi ve güvenlik güçlerimizi Rabbim korusun."
 
Güç Birliği Partisi Onursal Genel Başkanı Fatih Vakitbilir cenaze töreninin ardından Kahramanmaraş Güç Birliği Partisi İl Binasının açılışında bulundu.
 
Güç Birliği Partisi Açılışında konuşan Güç Birliği Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı İbrahim Yıldız; Başta bizi bu göreve layık gören Genel başkanımız Ali Karnap bey’e ve teşkilatlardan sorumlu genel başanımıza teşekkür ederim. Elimizden gelen çalışmaların daha fazlasını yapacağız. Başkanlarıma tek tek teşekkür ederim, Kahramanmaraş il binamızın açılışını yaptık. Kahramanmaraş’ımıza ve partimize hayırlı olsun. " dedi.
 
Açılış Programına Güç Birliği Partisi Onursal Genel Başkanı Türkiye Teşkilat Başkanı Fatih Vakitbilir, Kahramanmaraş İl başkanı İbrahim Yıldız, çevre İllerden Gelen il ve ilçe başkanları ile birlikte birçok partili vatandaş katıldı.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku