• Diğer

Gündem

Umuda tutunacağız

Galatasaray, göçükten çıkarılan gencin enkaz altındayken duvara yazdıklarını paylaştı: Umuda tutunacağız

Umuda tutunacağız

9 Şubat 2023 15:35
-A

+A

 
Kahramanmaraş'ta depremden 64 saat sonra enkaz altından çıkarılan gencin duvara "Umudunuzu kaybetmeyin" yazdığı görüldü. Yazının bulunduğu duvarın fotoğrafını Galatasaray, "Biz bu yazıya güveneceğiz. Birbirimize inanacağız. Umuda tutunacağız. Bizi bekleyen canlar var daha. Ulaşacağız, kavuşacağız." ifadelerini kullanarak paylaştı.
 
10 ili vuran depremlerin merkez üssü olan Kahramanmaraş'ta bir genç 64 saat sonra göçük altından çıkarıldı. Galatasaray, 24 yaşındaki Doğan Akkök'ün enkaz altındayken duvara yazdığı yazıyı sosyal medya hesabından paylaştı.
 
"BİRBİRİMİZE İNANACAĞIZ"
Galatasaray, Akköz'ün duvara yazdığı yazının görselini, "Biz bu yazıya güveneceğiz. Birbirimize inanacağız. Umuda tutunacağız. Bizi bekleyen canlar var daha. Ulaşacağız, kavuşacağız." ifadeleriyle paylaştı.
 
EKİPLER, YAZILIMCI OLMASINI ÖNERDİ
Dulkadiroğlu ilçesi Bahçelievler Mahallesi'nde yıkılan Selin Apartmanı enkazında çalışan ekipler, depremden 64 saat sonra 24 yaşındaki Doğan Akkök'e ulaştı. Kurtarma çalışmaları sırasında gençle sürekli diyalog kurarak moral veren ekipler, Akkök'e yazılımcı olmasını önerince "Benim için grafik tasarım abi" yanıtını aldı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku