• Diğer

Dünya

Tepkiler çığ gibi

Dünya Kupası'nın açılış törenine damga vuran kare! Amerikalı ünlü oyuncuya tepkiler çığ gibi

Tepkiler çığ gibi

21 Kasım 2022 12:35
-A

+A

 
Katar'da düzenlenen 2022 Dünya Kupası'nın açılış töreninde Dünya Kupası elçisi Ghanim Al-Muftah ile sahneye çıkan Amerikalı ünlü oyuncu Morgan Freeman'a sosyal medyada bazı kesimler tepki gösterdi. Katar'ın Dünya Kupası'nı organize etme hakkını FIFA'ya para vererek kazandığını savunan futbolseverler, "Kirli" diye tanımladıkları bu turnuvada ünlü oyuncunun sahneye çıkmasını sert eleştirdi.
 
2022 Dünya Kupası görkemli bir açılış seremonisiyle Katar'da başladı. Birbirinden farklı görsel şovların yapıldığı gecede, Amerikalı ünlü oyuncu Morgan Freeman'ın sahneye çıktığı anlar çok konuşuldu.
 
FUTBOLSEVERLER ÇILDIRDI
Açılış töreninde Dünya Kupası elçisi Ghanim Al-Muftah ile sahneye çıkan Amerikalı ünlü oyuncu Morgan Freeman'a bazı kesimler tarafından büyük tepki gösterildi. Katar'ın FIFA'ya para vererek turnuvayı organize etme hakkı kazandığını belirten bir kısım futbolsever, "Kirli" diye tanımladıkları Dünya Kupa'sının açılışında ünlü oyuncunun sahneye çıkmasını sert sözlerle eleştirdi.
 
SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ GÖSTERİLDİ
Sosyal medyada bir kullanıcının, "Morgan Freeman'ı kara para, rüşvet ve 'köle işçiler' üzerine bina edilmiş bir Dünya Kupası'nın açılış seremonisinde görmek, hayatın bize attığı en büyük kazıklardan ve tarihin en hüzünlü şakalarından biri." ifadelerini kullandığı paylaşımı oldukça fazla etkileşim aldı.
 
AKTİVİSTLER YERDEN YERE VURDU
Öte yandan dünyanın çeşitli yerlerinden aktivistler, Morgan Freeman'ın çok yüksek miktarda para karşılığı sahneye çıktığını belirterek, ünlü oyuncuyu yerden yere vurdu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku