• Diğer

Spor

Taraftarı kızdırdı! Albayrak'ın sözleriyle salon buz kesti

Taraftarı kızdırdı! Albayrak'ın, "Kerem'i nasıl aldığımı anlatsam şaşırırsınız" sözleriyle salon buz kesti

26 Mart 2022 12:33
-A

+A

Galatasaray'ın eski ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak, Genel Kurul Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu. 3. Lig ekibi 24 Erzincanspor'dan alınan Kerem Aktürkoğlu transferinde büyük çabası olduğunu anlatan Albayrak'ın, futbolcunun yıldız olduğu dönemde bu açıklamaları yapmasına taraftarlar tepki gösterdi. Başkan Burak Elmas da açıklamasının arasında Albayrak'a ince bir gönderme yaptı.
Galatasaray Genel Kurulu Toplantısı'nda Mustafa Cengiz döneminde ikinci başkanlık yapan Aburrahim Albayrak açıklamalarda bulundu. Albayrak, Galatasaray Adası ve Mustafa Cengiz döneminde yapılan icraatlar üzerine açıklamalarda bulundu.
 
TEPKİ ÇEKTİ

Albayrak'ın Kerem Aktürkoğlu transferiyle ilgili söyledikleri ise gündemi salladı. Albayrak'ın son dönemde yıldızı parlayan Kerem için, "Ben getirdim" açıklamasına taraftarlar tepki gösterdi.
 
ALBAYRAK NELER SÖYLEDİ?

Abdurrahim Albayrak Genel Kurul'da, "Elimizden gelen her şeye yaptık. Bu kürsüde size söz vermiştik. Ada için namus sözü vermiştik. Burak Elmas döneminde Ada çözüme kavuştu fakat o dönemde de iki kez kontak sağladık. Çok büyük teşekkürüm de Galatasaray Avukatı Petek Hanım için, Petek Hanım'ın hakkını ödeyemem. Petek Hanım'a söz vermiştim. 'Bu işi çözersen prim vereceğim' demiştim. Burak Elmas başkanımla konuşacağım gerekirse cebimden vereceğim. Yusuf Günay kardeşime de teşekkür ediyorum. Kerem Aktürkoğlu'nun Erzincan'dan alış hikayemi anlatsam şaşırır kalırsınız. Kerem Aktürkoğlu'nu her hafta aradım, babasını her hafta aradım. 'Hiç kimseye demeç vermeyeceksiniz' dedim. Kerem geçen sezon 850 bin TL'ye oynadı. Taylan Antalyalı olayı var. Taylan'ı transfere son saatler kala 4 milyon TL'ye kulübümüze kazandırdık" şeklinde konuştu. Kerem transferiyle ilgili söylediklerine ise tepki yağdı.
 
"BEN YAPTIM KÜLTÜRÜ YOKTUR"

Başkan Burak Elmas, Albayrak'ın açıklamalarının ardından söz aldı. Elmas, "Albayrak'ın Galatasaray Adası'nda büyük katkıları oldu. Ancak burada ismini sayamayacağım birçok arkadaşımızın katkısı var. Onların ismini saymak istemem. Çünkü bizde 'ben yaptım' kültürü yer almaz" dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku