• Diğer

Dünya

Takipçileri arasında çekiliş yaptı

25 yaşındaki sosyal medya fenomeni Sabrinna Cabral'dan şaşırtan bir hareket geldi. Göğüs küçültme ameliyatının parasını toparlamak adına takipçileri arasında çekiliş yapan Cabral, kazananlarla ilişkiye gireceğini söyledi. Cabral'ın bu hareketi eleştirilmesine neden oldu.

Takipçileri arasında çekiliş yaptı

17 Eylül 2022 14:56
-A

+A

 
 
Brezilya'da yaşayan sosyal medya fenomeni Sabrinna Cabral, son günlerde yaptıklarıyla gündemden düşmüyor. Göğüs ölçülerini küçültmek için estetik operasyon yaptıracağını açıklayan Cabral, parasının yetmemesi üzerine ilginç bir yönteme imza attı.
 
AMELİYAT PARASINI TAKİPÇİLERİNDEN ÇIKARACAK
Fenomen isim estetik ameliyatının ücretini takipçilerinden alacak. Cabral, sosyal medyadan yapacağı bir çekilişle 5 talihli isimle geçireceği zamanın sonunda ise estetik operasyonu için gerekli olan parayı toplayabileceğini itiraf etti ve takipçileri arasında çekiliş gerçekleştirdi. Kazananlar önümüzdeki günlerde belli olacak. 
ÖNCE ŞAKAYDI SONRA GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ
Sosyal medyadaki cinsel ilişki çekilişi fikrinin şaka olarak ortaya çıktığını ifade eden Cabral, "Estetik ameliyat için bekleme listesindeydim. Bu prosedür çok pahalı. Bu çekilişi şaka olsun diye yapmaya karar verdim. Ancak o kadar yoğun bir taleple karşılaştım ki bir anda gerçeğe dönüştü" dedi.
 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku