• Diğer

Gündem

Şimşek mitinge katıldı ama kürsüye çıkmadı

Batman'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'a eşlik edeceği söyleniyordu! Mehmet Şimşek mitinge katıldı ama kürsüye çıkmadı

Şimşek mitinge katıldı ama kürsüye çıkmadı

10 Mayıs 2023 21:06
-A

+A

 
Bir süredir ekonomi yönetimiyle ilgili adı geçen eski Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Batman mitinginde eşlik edeceği söyleniyordu. Sahaya inen Şimşek, mitinge katıldı ancak kürsüye çıkmadı.
 
Son dönemde adı ekonomi yönetimiyle alınan eski Maliye Bakanı Mehmet Şimşek sahaya indi. Şimşek, Erdoğan'ın Batman mitingine katıldı.
 
MİTİNG ÖNCESİ FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ
Şimşek, miting öncesinde eski İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz ve eski Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan'la bir araya gelerek fotoğraf çektirdi.
ERDOĞAN SİNYALİ VERMİŞTİ
Şimşek'in Cumhur İttifakı'nın seçimi kazanması durumunda ekonomi kadrosunda olması bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz günlerde katıldığı programda, "Uzun yıllar ekonomi yönetimimizde yer alan Mehmet Şimşek kardeşimizin koordinasyonunda bir ekip, bu doğrultuda hazırlıklar yapıyor" demişti.
 
ÇELİK: AKTİF SİYASETE GİRMEYİ DÜŞÜNMÜYOR
Mart ayında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Mehmet Şimşek, AK Parti Genel Merkezi'nde görüşme yapmıştı. Görüşmeye dair açıklama yapan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Mehmet Şimşek aktif siyasete dönmeyi düşünmüyor. Kendisi her konuda destek vermeye hazır olduğunu söyledi." demişti.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku