• Diğer

Magazin

Senin dışında kimse parasını almadı

Şahan Gökbakar'la çalışan oyuncu, yaşadıklarını anlatıp isyan etti: Senin dışında kimse parasını almadı

Senin dışında kimse parasını almadı

22 Mayıs 2023 14:19
-A

+A

 
 
Şahan Gökbakar ile rol aldığı filmde ücretini alamadığını ileri süren oyuncu Mehmet Önder, sosyal medya hesabından komedyene tepki gösterdi. Gökbakar'ın yönetmen olan kardeşi sayesinde ücretini alan tek isim olduğunu iddia eden Önder "Burada namuslu vatansever pozu kesme, senin ne olduğunu anlatsam insan içine çıkamazsın" dedi. Gökbakar ise Önder'e cevap vermeyerek engelledi.
 
Oyuncu ve sunucu Mehmet Önder, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda daha önce bir film projesinde birlikte çalıştığı komedyen Şahan Gökbakar'ı hedef aldı. Gökbakar dışında kimsenin ücretini alamadığını ileri süren Önder, yaşananları anlattı.
 
"SENİN NE OLDUĞUNU ANLATSAM İNSAN İÇİNE ÇIKAMAZSIN"
Twitter hesabından sık sık seçim gündemiyle ilgili paylaşımlar yapan Şahan Gökbakar'ın bir tweetine cevap veren Mehmet Önder, "Bak Şahan, seninle aynı filmde oynadık, kardeşin yönetmendi, senin dışında kimse parasını alamadı, bilmiyorsun zannedip sana söyledim meğer emekçilerin hakkını sen ve kardeşin yiyormuşsunuz, burada namuslu vatansever pozu kesme, senin ne olduğunu anlatsam insan içine çıkamazsın" dedi.
 
GÖKBAKAR'LA SORUN YAŞADIĞINI İDDİA EDEN İSİMLERİN MESAJLARINI PAYLAŞTI
Paylaşımının ardından daha önce Şahan Gökbakar ile sorun yaşadığını ileri süren birçok kişinin kendisine attığı mesajları yayınlayan Önder, "Şahanzeler ve Şahansavarlar yazıyor dünden bu yana, tebrik ve teşekkür ediyorlar, insanlar bıkmış Şahan ve namuslu vatansever pozu kesen diğerlerinden, anladığım kadarıyla bu ülkede önce bu balonları patlatmak gerekiyor" ifadelerini kullandı.
 
"KAÇMA, MERT OLDU"
Gündeme dair yaptığı paylaşımlarla sık sık konuşulan Şahan Gökbakar ise Mehmet Önder'in paylaşımlarına sessiz kaldı. Gökbakar'ın kendisini engellediğini gören Önder, "Bir yanlışlık varsa düzelt, iftira ise dava et ama kaçma, mert ol" diyerek tepkisini gösterdi.
 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Kira artışına dur denmeli?

Kira artışına dur denmeli?

11:41 - 3 Haziran 2023

Ülkeyi terk etme kararı aldı

Ülkeyi terk etme kararı aldı

15:59 - 29 Mayıs 2023

Evlilikleri bugün bitecek

Evlilikleri bugün bitecek

14:53 - 29 Mayıs 2023

Gerçekliği destekliyor

Gerçekliği destekliyor

20:43 - 25 Mayıs 2023

Fena frikik verdi

Fena frikik verdi

20:17 - 25 Mayıs 2023

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku