• Diğer

Dünya

Pozları, oğullarını çileden çıkardı

Annelerinin çıplak pozları, Britney Spears'ın oğullarını çileden çıkarmıştı! Yeni fotoğraf paylaştı

Pozları, oğullarını çileden çıkardı

3 Eylül 2022 16:37
-A

+A

 
 
Ünlü şarkıcı Britney Spears'ın çıplak pozları, oğulları Preston ve Jayden'i küplere bindirmişti. Annelerinden artık çıplak poz paylaşmamasını isteyen çocuklar, Spears'ın yeni hamlesiyle adeta şaşkına döndü. Yeni bir çıplak pozunu paylaşan ünlü isim, paylaşımlarına devam edeceğinin sinyalini verdi.
 
Ünlülerin çocukları genellikle son görüntüleri ya da çocukluklarıyla gündeme geliyor. Fakat dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears'ın oğulları, bambaşka bir konuyla magazin basınına haber olmuştu. Ünlü şarkıcının çocukları annelerinin yaşam biçiminden ve çıplak paylaşımlarından rahatsız olduklarını dile getirerek, tepki gösterdi.
 
 
ANNELERİNİ ELEŞTİRDİLER
Ünlü şarkıcının oğulları, bu kez de annelerine yönelik eleştirel ifadeleriyle gündem oldu. Britney Spears'ın 15 yaşındaki oğlu Jayden'ın Cuma günü yayınlanan bir röportajı tüm dünyada geniş yankı uyandırdı. Annesini eleştiren Jayden, 'bir kitap al ve bir tane oku' ve 'dikkat çekmek için soyunuyor' gibi ifadeleriyle annesine yüklendi.
 
YİNE ÇIPLAK POZ PAYLAŞTI
Oğlunun eleştirilerine, yine soyunarak cevap veren Britney Spears, yaptığı açıklama sonrasında hem destek hem de eleştiri ile karşılaştı. Çektiği videoda Elton John ile çalıştığı için çok heyecanlı olduğunu ve kendisine çocukluktan bu yana hayran olduğunu dile getiren Britney Spears, devamında oğullarını ne kadar çok sevdiğini ve onları çok zeki bulduğunu açıklayarak, tepkilerine yanıt verdi.
 
PAYLAŞIMLARA DEVAM EDECEK
Ancak Instagram paylaşımlarına devam edeceğini açıklayan Spears, 'Ama tahmin et ne var? Sana bir haberim var… Ben de Tanrı'nın çocuğuyum, hepimiz Tanrı'nın gözündeyiz… bu yüzden hayır üzgünüm… Hayır demeyi öğrendim' dedi.
 
İşte o pozlar:
 




 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku