• Diğer

Yerel

Para dolu cüzdanı sahibine ulaştırdı

Belediye Görevlisi içi Para dolu cüzdanı sahibine ulaştırdı, başkan; Örnek davranışlarından dolayı birer maaş ödülle ödüllendirdi.

Para dolu cüzdanı sahibine ulaştırdı

3 Kasım 2022 11:57
-A

+A

 
 
Kahramanmaraş’ın Türkoğlu Belediyesinde temizlik görevlisi Zekeriya Gözel ve Levent Karadeniz buldukları bayan cüzdanını sahibi Döndü Akçaya’ya teslim ettiler.

Türkoğlu Belediyesi temizlik işlerinde görevli Zekeriya Gözel ve Levent Karadeniz görevleri esnasında Ceceli mahallesinde bir adet bayan cüzdanı buldular. Buldukları cüzdanla birlikte mahalle muhtarına giden iki görevli, muhtar Mehmet  Yılmaz ile birlikte Kahramanmaraş merkezde ikamet eden cüzdanın sahibi Döndü Akçakaya’ya içinde yaklaşık 3 bin tl para olan cüzdanı teslim ettiler.
Cüzdan sahibi Döndü Akçakaya, çok sevindiğini ifade ederek; Ceceli mahallesine mevlide gitmiştim, orada düştüğünden haberim olmadı. 3 gündür cüzdanımı arıyorum. Türkoğlu Belediyesine ve muhtara çok teşekkür ediyorum. Her şey yerinde. Param filan her şey olduğu gibi gelmiş. İçinde param vardı, anahtarım, kartlarım, kimliklerim filan vardı her şey yerinde çok teşekkür ediyorum diyerek konuştu.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ise, Bu örnek davranışlarından dolayı tebrik ederek, görevli Zekeriya Gözel ve Levent Karadeniz’e teşekkür belgesi takdim etti. Ayrıca birer maaş ödülle de ödüllendirdi.   

Zekeriya Gözel ise;  Çalışma esnasında görevimizi yaparken bir cüzdan bulduk. Cüzdanın içine baktık bir miktar para kimlikler vs... sağa sola baktık kimse yoktu. Bizde Ceceli mahalle muhtarımızı bulduk. Muhtarla birlikte sahibini aramaya başladık. Sahibini bulduk, teslim ettik. Teşekkür etti. Başkanımda bizlere teşekkür ederek bizleri ödüllendirdi. Başkanımıza da biz teşekkür ederiz. Diyerek konuştu.  
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku