• Diğer

3. Sayfa

Muhtar dahil 3 kişinin cesedi ağılda bulundu

Muhtar dahil 3 kişinin cesedi ağılda bulundu, şoka giren köylünün sözleri kafa karıştırdı

Muhtar dahil 3 kişinin cesedi ağılda bulundu

17 Kasım 2022 13:48
-A

+A

 
Tokat'ta köy muhtarı ve 2 kişinin tabanca ile öldürülmüş halde bulunması, bölge halkında büyük korku uyandırdı. Şahısların yanında 2 tabanca bulunurken köy sakinlerinden Nail Ağır'ın sözleri ise kafa karıştırdı. Ağır, "Aralarında bizim bildiğimiz kadar bir sorun yoktu. Her gün beraber oturup kalkıyorlardı." dedi.
 
Tokat merkeze bağlı Eskiköy yaylasında yakınlarından haber alamayan köylüler yaylada bulunan ağılın olduğu bölgeye gitti. Bir hafif ticari aracın yanında 3 kişinin hareketsiz olarak yattığını fark eden köylüler jandarmaya haber verdi.
 
2 TABANCA VE ÇOK SAYIDA BOŞ KOVAN BULUNDU
Olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri Köy muhtarı Bahattin Karnak (47), Aydın Karnak (45) ile Halil Kargın (52) öldüğünü tespit etti. Olay yerinde yapılan incelemede şahısların yanında 2 adet tabanca ile çok sayıda boş kovan bulundu.

 
Tokat'ta 3 kişinin tabanca ile vurularak öldürülmesi olayı otopsiden sonra netleşecek
 
2 KİŞİYİ ÖLDÜRÜP İNTİHAR ETTİĞİ TAHMİN EDİLİYOR
İlk bulgulara göre Aydın Karnak'ın diğer 2 kişiyi öldürdükten sonra intihar ettiği değerlendirildi. Otopsi işlemlerinin ardından olayın netlik kazanması bekleniyor.
 
Tokat'ta 3 kişinin tabanca ile vurularak öldürülmesi olayı otopsiden sonra netleşecek
 

"HER GÜN BERABER OTURUP KALKIYORLARDI"
Köy sakinlerinden Nail Ağır ise muhtar ile ölen kişinin yakın akraba olduklarını söyledi. Köy halkı olarak olayın şokunu yaşadıklarını belirten Ağır, "Aralarında bizim bildiğimiz kadar bir sorun yoktu. Her gün beraber oturup kalkıyorlardı. Birbirlerini mi vurdu başkası mı vurdu bilemiyoruz. Otopside belli olacak" dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku