• Diğer

Dünya

Meksika’da kan donduran tecavüz cezası! “Beni bırakın” diye yalvardı..

Günün son dakika haberi Meksika'dan geldi. Meksika'da bir suç çetesi bir kadına tecavüz ettiği öne sürülen kişinin ellerini kelepçeledikten sonra çıplak halde yatırıp cinsel organını pitbull köpeğine yedirdi. Yerel medya olayı çete üyelerinin diğer tecavüzcülere göz dağı vermek için paylaştıklarını duyururken tecavüz eden adam ne kadar yalvarsa da bırakmadılar. İşte konu ile ilgili tüm ayrıntılar…

 Meksika’da kan donduran tecavüz cezası! “Beni bırakın” diye yalvardı..

10 Eylül 2019 01:12
-A

+A

Suç oranının yüksek olduğu Meksika'dan son dakika haberi geldi. Çete üyesi 5 kişi bir kadına tecavüz eden adamın cezasını kendileri akılalmaz şekilde vermek istediler. Çete üyeleri tarafından dövüldükten sonra ellerini kelepçeleyip çıplak halde yatırılıp üzerine pitbull köpeğini saldılar. Saldırgan köpek, adamın cinsel organını parçalarken çete üyeleri de bu durumu kayıt altına aldı. Konunun ayrıntıları ise şoke etti.
Türkiye'de bakılması yasak olan pitbull cinsi köpeği adamın üzerine saldılar. Saldırgan köpek, adamın cinsel organının ve testislerini parçaladıktan sonra yedi. Bu anları ise çete üyeleri kayıt altına aldı..

YALVARSA DA BIRAKMADILAR
 
Kayıtta beş kişi tarafından etrafı sarılan adam, kelepçelenerek çırılçıplak yere yatırılmış halde ekrana yansıyor. Bu sırada da pitbull, adamın cinsel organına saldırıyor. Kurbanın, "Durun, beni bırakın, lütfen beni bırakın." diye haykırdığı duyuluyor. Ardından izleyenler arasından bir kişi adamın ağzını kapayarak, yardım çağırmasını engelliyor.
 
DİĞER TECAVÜZCÜLERE DERS OLMASI İÇİN YAPTILAR
 
Yerel medya, konuyla ilgili yayınladıkları haberlerde adamın bir kadına tecavüz ettikten sonra çete üyeleri tarafından yakalandığını ve çete üyelerinin diğer tecavüzcülere göz dağı vermek için videoyu paylaştıklarını yazdı.
 
Saldırıya uğrayan adamın akıbeti ise bilinmiyor.
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ANKET

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku