• Diğer

Gündem

Mehmet Özhaseki: 'Birlikte hareket edeceğiz, ilçe-büyükşehir ayrımı olmayacak'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mehmet Özhaseki, "Biz birlikte hareket edeceğiz, ilçe-büyükşehir ayrımı asla olmayacak. Biliyoruz ki ilçe-büyükşehir çatışmasından oradaki vatandaş çok çekiyor. Bizler hoşgörü içerisinde bu birlikteliği devam ettireceğiz." dedi.

Mehmet Özhaseki: 'Birlikte hareket edeceğiz, ilçe-büyükşehir ayrımı olmayacak'

4 Şubat 2019 15:21
-A

+A

Özhaseki, MHP'nin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in kabrini  ziyaret ederek karanfil bıraktı. Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından dua  edildi.
Daha sonra 15 Temmuz Şehitler Anıtı'nı ziyaret eden Özhaseki'ye, AK  Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan ve MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ  ile Cumhur İttifakı'nın Ankara'daki ilçe adayları da eşlik etti.
Özhaseki, ziyaretlerin ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada,  "Bize bugünleri hazırlayan büyüklerimize biz vefalı insanlarız. Fatihalar  gönderiyoruz. Bir taraftan da bu vatanın bağımsızlığı, bütünlüğü için canını  ortaya koyan yiğitleri unutmadığımızı ortaya koyuyoruz." dedi.
Cumhur İttifakı'nın adaylarına bakıldığında hepsinin kendi alanında  uzmanlaşmış isimler olduğuna dikkati çeken Özhaseki, "Aday arkadaşlarımızla  birlikte de beraberce yol almaya devam ediyoruz. İnşallah 25 ilçemizle birlikte  hareket ederek Ankara'mıza da güzel hizmetler edeceğiz. Tek tek bakıldığında  arkadaşlarımız hizmeti seven, bu millete fedakarlık duygusuyla, geleceğe  taşıyacak olan arkadaşlarımız. Biz birlikte hareket edeceğiz, ilçe-büyükşehir  ayrımı asla olmayacak. Kimse en ufak tartışma dahi önümüzdeki belediyecilik  döneminde görmeyecek. Çünkü biz biliyoruz ki ilçe-büyükşehir çatışmasından  oradaki vatandaş çok çekiyor. Bizler hoşgörü içerisinde bu birlikteliği devam  ettireceğiz." değerlendirmesini yaptı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, merhum Alparslan Türkeş’in kabrini ziyaret ederek karanfil bıraktı. Kuran tilaveti okunduktan sonra dua edildi. 
Kabir ve anıt ziyaretlerinin ardından Özhaseki, Atatürk Orman  Çiftliği'ndeki bir restoranda AK Parti ve MHP il başkanları, belediye başkan  adayları, ilçe belediye başkanları ile AK Parti Ankara İl Yürütme Kurulu Üyeleri  ile bir araya geldi.iha
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ANKET

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku