• Diğer

Magazin

Mahmut Kırmızıgül babasının kopyası oldu

Prestij Meselesi filminde babası Mahsun Kırmızıgül'ü oynayan Mahmut Kırmızıgül babasının kopyası oldu

Mahmut Kırmızıgül babasının kopyası oldu

23 Eylül 2022 16:14
-A

+A

 
'Prestij Meselesi' filminde babası Mahsun Kırmızıgül'ü canlandıracak olan Mahmut Kırmızıgül, her şeyiyle babasının kopyası oldu. Sosyal medya hesabından fotoğraf yayınlayan Kırmızıgül'ün babasına olan benzerliği gündem oldu.
 
Prestij Meselesi filminde babası Mahsun Kırmızıgül'e hayat verecek olan Mahmut Kırmızıgül'ün filmden ilk görüntüleri yayınlandı. Kırmızıgül'ün babasına ikizi kadar benzemesi sosyal medyaya damga vurdu.
 
6 AYDIR ROLÜNE ÇALIŞIYOR
16 yıl önce Bodrum'da bıraktığı sahnelere geri dönen Mahsun Kırmızıgül artık sinema ile müziği bir arada yürütüyor. Yönetmenliğini yaptığı filmde kendisini canlandıracak isim ise oğlu Mahmut Kırmızıgül'ün 6 aydır oyunculuk dersi aldığı ve rolü için 8 kilo verdiği ifade edildi. Babasının mimiklerine de çok çalışan Kırmızıgül'ün filmden kareleri büyük ilgi gördü.
 
PRESTİJ MESELESİ FİLMİ
Müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu'nun Anadolu'nun dört bir yanından bulduğu yetenekli genç müzisyenleri keşfetmesini konu edinen ve senaryosunu Kırmızıgül'ün kaleme aldığı "Prestij Meselesi" adlı filmin çekimleri gelecek hafta başlayacak.
 
FİLMİN KADROSU HEYECANLANDIRDI
Yapımcılığını Boyut Film adına Murat Tokat'ın yaptığı filmin yönetmen koltuğunda da Kırmızıgül oturuyor. Prestij Müzik ailesinin doğuşu ve yükselişini ele alan filmde, aynı zamanda 1990'lardan bugüne Özcan Deniz, Haluk Levent ve Mahsun Kırmızıgül'ün de aralarında bulunduğu sanatçıların mesleklerine olan tutkuları ve hayat mücadeleleri anlatılacak.
 
3 ŞUBAT 2023'TE VİZYONA GİRECEK
Türkiye'nin yanı sıra farklı ülkelerde de gösterilmesi planlanan yapımın, 3 Şubat'ta vizyona girmesi hedefleniyor.
 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku