• Diğer

Dünya

Kutsal mekanda cinsel içerikli video

Cinsel içerikli video ve film çekiminin yasak olduğu Tayland'da bir çift, kamp alanında satmak üzere cinsel içerikli video çekti. Polis, görüntüleri sosyal medyada yayınlayan çiftin peşine düştü.

Kutsal mekanda cinsel içerikli video

15 Haziran 2022 15:50
-A

+A

Tayland'ı ziyaret eden bazı turistler topluluk kurallarına aykırı davrandığı gerekçesiyle yerel halk tarafından tepki çekiyor. Bir çift video ve fotoğraf çekimin yasak olduğu kamp alanında cinsel ilişkiye girdi, yetmedi bir de o anları kayda alıp yayınladı.Video çekerken çıkardıkları sesle tapınakların bulunduğu kamp alanındaki diğer insanları da rahatsız eden çiftin dört dakika süren videosu sosyal medya platformlarında paylaşılmaya başlayınca polis, çiftin yakalanması için çalışma başlattı.

Emniyet yetkilileri, çocuklu ailelerin de bulunduğu kampta ilişkiye giren çiftin bölgenin imajına zarar verdiğini ve polisin çifti yakalamak için gerekli tüm adımları attığını söyledi.
Turizm müdürü Pongtep Malachasing, yaptığı açıklamada çiftin davranışının kesinlikle kabul edilemez olduğunu ve yakalanmaları için polisle koordineli bir şekilde çalıştıklarını söyledi. Çift yakalanırsa üç yıl hapis veya ağır para cezası alacak.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku