• Diğer

Dünya

Kocasının gözü önünde...Tepkiler çığ gibi

31 yaşındaki Melanie Morton adlı kadın, 9 yıllık evliliğinin ardından kocasına çift cinsel yönelimli olduğunu açıkladı. Morton'un kocasıyla evliyken ayrıca Jackie Olson adlı başka bir kadınla cinsel birliktelik yaşaması eleştirilere neden oldu.

Kocasının gözü önünde...Tepkiler çığ gibi

5 Haziran 2022 16:52
-A

+A

Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan Melanie Morton ve AJ adlı evli çiftin kamuoyuna duyurdukları yeni hayatı, bir anda tepkilere neden oldu. Buna göre 9 yıllık evli çiftin 2 çocuğu bulunuyordu.
 
KADINLARA İLGİ DUYDUĞUNU FARK ETTİ
Morton, evliliğinin iyi gitmesine rağmen kadınlara ilgi duyduğunu fark etti ve bu durumu kocasıyla paylaştı. Kocası ise beklenenin aksine tam tersi bir tepki verdi ve karısının yaşadığı duruma saygı gösterdi.

26 YAŞINDAKİ PAZARLAMA ASİSTANI İLE TANIŞTI

Kocasına durumu anlatmasının ardından daha rahat davranmaya başlayan Melanie, geçtiğimiz yıl sosyal medya aracılığıyla 26 yaşındaki satış ve pazarlama asistanı Jackie Olson ile tanıştı.
İLİŞKİ YAŞAMAYA BAŞLADILAR

Aynı zamanda evliliğini de devam ettirmek isteyen Melanie, şu anda hem Jackie Olson ile birlikteliğine devam ediyor hem de kocasıyla evliliğini sürdürüyor. Fakat 3'lü arasındaki ilişki ise tepkilerin odağı haline geldi.

ELEŞTİRİLERİ OKLARI ÜZERİNDESosyal medya kullanıcılarının bazıları evli çiftten AJ'e tepki gösterirken, bazıları da Melanie Morton'un yaptığının yanlış olduğunu savunuyor.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku