• Diğer

Dünya

Kızının otomobilinde kelepçe bulan baba, yıkıldı

Gece eve gelen kızının otomobilinde plastik kelepçe bulan baba, nedenini öğrenince yıkıldı

Kızının otomobilinde kelepçe bulan baba, yıkıldı

25 Ekim 2022 12:47
-A

+A

 
Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan bir adam, geceleri işten eve 3 sularında dönen kızının arabasına her gün siyah plastik kelepçe bırakıldığını tespit etti. Bu durumu polis olan kardeşine soran baba, nedenini öğrenince yıkıldı. Çünkü polis kardeşi, bunun genelde fuhuş tacirleri tarafından yapılan bir numara olduğunu ve kızın savunmasız olduğunu simgelemek adına yapıldığını anlattı.
 
ABD'de yaşayan bir adamın sosyal medya hesabından paylaştığı video, kısa süre içerisinde viral olarak milyonlarca izlenme aldı. Adam, videoda her gece eve 3 sularında gelen kızının arabasında fark ettiği kelepçeyle ilgili durumu anlattı.
 
POLİS KARDEŞİNE SORDU
Adam, kızının aracında siyah bir kelepçe bulmasının ardından bu konuyu kızına sordu ve kızından "Her gece orada buluyorum, kesip atıyorum" cevabını aldı. Endişeli baba daha sonra bu durumu polis olan kardeşiyle görüştü.
 
FUHUŞ TACİRLERİNİN YENİ NUMARASI
Polis amca ise yeğeninin tehlikede olduğunu belirterek, bunun nedenini anlattı. Polis amca, fuhuş tacirlerinin artık yeni bir numara benimsediğini ve siyah kelepçeler aracılığıyla kendi aralarında mesajlaştıklarını dile getirdi. Buna göre siyah kelepçe, araçlardaki kişilerin savunmasız olduğuna ve kaçırılabileceğine işaret ediyor.
 
AİLELERE UYARIDA BULUNDU
Kardeşinden durumun ciddiyeti hakkında bilgi alan baba ise çektiği videoda tüm ailelerin dikkatli olması uyarısında bulundu.
Anahtar Kelimeler : Yaşam, Dünya, Haberler, ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku