• Diğer

3. Sayfa

Hırsızdan para isteyince hırsız kaçıp gitti

Kanser hastası, yatak odasında yakaladığı hırsızdan para isteyince hırsız kaçıp gitti

Hırsızdan para isteyince hırsız kaçıp gitti

18 Temmuz 2022 18:54
-A

+A

 
Aydın Efeler ilçesinde gece yarısı kanser hastası bir şahsın evine giren hırsız, yatak odasında karşılaştığı ev sahibi ile ilginç bir diyalog yaşadı. Evde çalınacak bir şey bulamayan hırsız kanser hastası ev sahibi "Çalınacak bir şeyim yok, varsa sen bana yardım et" deyince hırsız eve girdiği balkondan kaçıp gitti.
 
İlginç olay Kemer Mahallesi Turgut Özal Bulvarı üzerindeki bir evde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre yaklaşık 5 yıldır kanser tedavisi gören ve bu süreçte elde avuçta ne varsa satan Ahmet-Şükran Özkan çifti, sabaha karşı evin yatak odasından gelen gürültü ile uyandı.
 
"EVDE ÇALINACAK HİÇBİR ŞEYİMİZ YOK"

Eve hırsız girdiğini fark eden ev sahipleri çalınacak bir şeyleri olmayınca hırsızın kendilerine zarar vermesinden endişe edip ışıkları yakarak "Evde çalınacak hiçbir şeyimiz yok. Varsa siz bize yardımcı olun" diye seslendiler.
 
PARMAK İZİ TEPİST EDİLDİ

Tedavi sürecinde olduğu için oldukça bitkin vaziyetteki ev sahibi ile karşılan hırsız daha sonra girdiği penceren kaçıp gitti. Evde yaşanan gürültü üzerine komşuların ihbarı ile binaya gelen polis ekipleri hırsızın parmak izini tespit etti.
 
"AÇSAN DOYURALIM DEDİK"

Yaşadıkları korku dolu anları anlatan kanser hastası Ahmet Özkan ve eşi Şükran Özkan, "Eşim rahatsız olduğu için dinleniyordu. Ben de mutfakta çalışıyordum. Bir anda yatak odasından sesler gelmeye başladı. Korktuğum için önce sanki gürültüyü kedimiz çıkarıyormuş gibi davranıp eşimi uyandırdım. Hırsızın bize zarar vermesinden endişe edip elimize oklava ve bıçak aldık. Yatak odasında eşyaları karıştırırken kapıyı açtık. Kendisine ekonomik durumumuzun çok kötü olduğunu ve dün gittiği gündelik olan 200 TL'nin dışında çalınacak hiçbir şeyimizin olmadığını söyleyip aç ise doyurabileceğimizi aksi halde kendisinin bize yardım etmesini söyledik. Ne yapacağını bilmeyen 30 yaşlarındaki hırsız elimizdeki bıçağı da görünce geldiği penceren atlayıp gitti" diyerek yaşadıkları ilginç olayı anlattı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

İtirafı kan dondurdu:

İtirafı kan dondurdu:

13:03 - 17 Ağustos 2022

İntikam benim işim

İntikam benim işim

12:31 - 17 Ağustos 2022

Son yaptıkları bardağı taşırdı

Son yaptıkları bardağı taşırdı

17:35 - 16 Ağustos 2022

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku