• Diğer

Gündem

Hayatımızın en zor günlerinden biri olacak

Kılıçdaroğlu, Adıyaman'da depremde can veren KKTC'li öğrencilerin ailelerini ziyaret edecek: Hayatımızın en zor günlerinden biri olacak

Hayatımızın en zor günlerinden biri olacak

16 Mart 2023 13:30
-A

+A

 
 
CHP lideri Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Adıyaman'da depremde yıkılan Isias Otel'de hayatını kaybeden KKTC'li öğrencilerin ailelerini ziyaret edecek. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Kılıçdaroğlu, "Yavru vatanımızın evlatları, Adıyaman İsias Hotel'de cinayete kurban gittiler. Ailelerle görüşmek üzere, Selvi Hanım ile az önce KKTC'ye geldik. Yavru vatanın çığlığına sessiz kalınmayacak. Selvi Hanım ve benim için, hayatımızın en zor günlerinden biri bugün olacak" dedi.
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile KKTC'ye gitti. Adıyaman'da depremde yıkılan Isias Otel'de hayatını kaybeden KKTC'li öğrencilerin ailelerini ziyaret edecek olan Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.
 
"HAYATIMIZIN EN ZOR GÜNÜ OLACAK"
Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Yavru vatanımızın evlatları, Adıyaman İsias Hotel'de cinayete kurban gittiler. Ailelerle görüşmek üzere, Selvi Hanım ile az önce KKTC'ye geldik. Yavru vatanın çığlığına sessiz kalınmayacak. Selvi Hanım ve benim için, hayatımızın en zor günlerinden biri bugün olacak" ifadelerini kullandı.
 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku