• Diğer

Dünya

Hamile bıraktı, dünyası resmen başına yıkıldı

Nijerya'daki Ogun eyaletinde hayat kadınlığı yapan Mary Olatayo, ilişkiye girdiği adamdan hamile kaldı. Çocuğu sahiplenen adam, bebek ve annesi için yeni bir ev kiralarken, Olatayo adlı kadının erkeklerle birlikte olmaya devam etmek için bebeği 1.2 bin sterline başka birine sattığı ortaya çıktı. Haberi alan baba ise adeta yıkıma uğradı.

 Hamile bıraktı, dünyası resmen başına yıkıldı

29 Ağustos 2022 15:02
-A

+A

 
 
Nijerya'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. 23 yaşındaki Mary Olatayo adlı bir hayat kadını, cinsel ilişkiye girdiği erkekten hamile kaldı. Çocuğu olacağını öğrenmesinin ardından ilişkiye girdiği erkeğe haber veren kadın, ne yapacaklarını sordu. Genç adam ise çocuğu kabul ettiğini belirterek, bir ev kiraladı.
 
BEBEĞİNE BAKMAK YERİNE ÇALIŞMAK İSTEDİ
Ancak kadın, iddialara göre evde kalmak yerine çalışmaya ve erkeklerle ilişkiye girmeye devam etti. Bebeğine bakacak kimse olmaması nedeniyle de çocuğu 1.2 bin sterline başka birine sattı.
 
HABERİ ALAN BABA YIKILDI
Çocuğunun satıldığını öğrenen baba ise yıkıldı. 3 haftalık bebeği aramaya başlayan adam, başarılı olamayınca soluğu poliste aldı. Ekipler, yaptıkları kısa süreli çalışmanın ardından anne ve arkadaşını yakaladı. Diğer yandan Anambra Eyaleti'ndeki birine satıldığı tespit edilen bebeğin kurtarıldığı ve koruma altına alındığı öğrenildi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku