• Diğer

Yaşam

Küçük kızı kaçıran kişi en yakınındaki çıktı! Korkunç detaylar aileyi şoke etti...

Günün son dakika şok eden haberi Güney Afrika'dan geldi. 6 yaşındaki kız öğrenci Amy-Leigh de Jager'in okulun yanında annesinin yanından kaçırılıp 110,000 bin pound fidye isteme olayını yapan kişinin gerçek kimliği ortaya çıkınca herkes şok geçirdi. Babasını arayıp fidye isteyip tehdit ettiler. Ancak acı gerçeğin detayları ortaya çıkınca küçük kızın anne ve babası şaşa kaldılar. İşte konu ile ilgili detaylar…

Küçük kızı kaçıran kişi en yakınındaki çıktı! Korkunç detaylar aileyi şoke etti...

13 Eylül 2019 00:37
-A

+A

Kaybolan küçük kızdan son dakika haberi geldi. Güney Afrika'da yaşayan altı yaşındaki kız öğrenci Amy-Leigh de Jager'in okulun yanında annesinin yanından kaçırılıp fidye isteme olayını yapan kişinin kim olduğu ortaya çıktı. Gerçeği öğrenen küçük kızın anne babası ise şok geçirdi.
Güney Afrika'da altı yaşındaki kız öğrenci Amy-Leigh de Jager'in okulun yanında annesinin kollarından kaçırılıp 110,000 bin pound fidye isteme olayını kızın 27 yaşındaki öğretmeni Tharina Human'ın planladığı ortaya çıktı.

BABASINI ARAYIP FİDYE İSTEDİLER
 
Amny, annesi Angeline ile okuldan çıktıktan sonra dört adam yanlarına yaklaşıp kızı annesinin kollarından alıp Toyota marka bir araca koyup kaçtılar. Kızı kaçıranlar yaklaşık dokuz saat sonra babasını arayıp fidye istediler. Medyanın olayın üzerine gitmesi üzerine fidyeciler, kızı gece saatlerinde bir cadde üzerine bıraktılar.

SOSYAL MEDYADAN FOTOĞRAF PAYLAŞMIŞLAR

O sırada meyhaneden çıkan bir çift, kızı cadde üzerinde ağlarken bulup polise götürdüler. Polis, olayla ilgili olarak iki kadın ve bir adamı gözaltına aldı. Yakalananlar arasında kızın öğretmeni Tharina da vardı. Olayın baş planlayıcısı olan öğretmenin kaçırılan kızın annesi Angeline ile yakın arkadaşlığı vardı. Öğretmen ve anne defalarca sosyal medyada beraber fotoğraf paylaştılar. Yerel kaynaklar, öğretmenin uyuşturucu bağımlısı olduğunu ve uyuşturucu aldığı kişilere borcunu ödemek için öğrencisini kaçırdığını öne sürdü.

TUTUKLANDILAR
 
Öğretmen, kendisine yardım eden 40 yaşındaki Laetitia isimli kadın ve 50 yaşındaki Pieter Jacobus van Zyl isimli adam tutuklanırken polis, olaya karışan diğer kişinin yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.
Olayı planlayan öğretmen, küçük kızın annesiyle fotoğraf çektirmiş.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku