• Diğer

Gündem

Görüntülere tepki yağmıştı!

Fırsatçıların Çamlıca Camii otoparkına stokladığı araçlar kaldırıldı

Görüntülere tepki yağmıştı!

9 Ocak 2023 15:12
-A

+A

 
Çamlıca Camii otoparkında stoklanmış onlarca aracın çekildiği görüntüler sosyal medyada tepki toplamıştı. Olayın haber yapılmasının ardından araçların kaldırılarak otoparkın boşaltıldığı görüldü.
 
Son yıllarda vatandaşlar sıfır araç bulmakta zorluk yaşarken Çamlıca Camii otoparkında bir filo şirketine ait olduğu iddia edilen onlarca aracın stoklandığı görüldü. Bir vatandaşın çektiği görüntüler sosyal medyada büyük tepki topladı. Stoklandığı iddia edilen araçların haber yapılmasının ardından otomobillerin kaldırıldığı ve otoparkın tamamen boşaltıldığı görüldü.
 
"BUNLAR DA FIRSATÇILAR"
Cami otoparkında bulunan araçları bir vatandaş cep telefonu ile kayda alarak duruma tepki göstermişti. Kaydı alan şahıs, "Bu otopark, camiye gelen vatandaşların araçlarını ücretsiz olarak park edebilmesi için tahsis edildi. Filo araçlarının hepsi burada. Araçlarını değerlendiriyorlar. Dursun arabalar burada, nasılsa değerlenir. Bunlar da fırsatçılar" demişti.
 
TEPKİ ÇEKTİ
Görüntüler kısa sürede sosyal medyanın da gündemine oturmuştu. Twitter'da birçok kullanıcı bu araçların cami otoparkında neden bulunduğunu sorgulayıp duruma tepki göstermişti.Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku