• Diğer

Yerel

Görgel Ve Okumuş’a Sosyal Medyada Büyük Destek

Kahramanmaraş’ın ilçe belediye başkan adaylarının açıklamasına haftalar kala, Ak Parti Onikişubat ilçe Başkanı Fırat Görgel ve Türkoğlu belediye başkanı Osman Okumuş’a sosyal medyadan büyük destek geldi.

Görgel Ve Okumuş’a Sosyal Medyada Büyük Destek

1 Aralık 2018 11:39
-A

+A

 
Kahramanmaraş Ak Parti gençlik kollarından itibaren Ak Parti’ye hizmet eden Fırat Görgel, şehrin en çok sevilen siyasi yöneticisi oldu. Halk tarafından büyük destek gören Fırat Görgel, mütevazi duruşuyla halkın gönlünde ayrı bir yer edindi.Kahramanmaraş Onikişubat ilçe başkanlığı koltuğunu oturduğu günden bu yana gece gündüz demeden çalışan Görgel’in adı şimdilerde Onikişubat belediye başkan adayı olarak geçmeye başladı. Hakkında hiçbir olumsuz eleştiri olmayan Görgel’in, Onikişubat belediye başkanlığı koltuğuna oturduğunda en genç belediye başkanları arasında yer alacak.
 
Sosyal medya da Fırat Görgel’e ve Osman Okumuş’a destekler çığ gibi büyüyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir statüsü kazanmadan önce Beyoğlu belediye başkanlığından tanınan Türkoğlu Belediye başkanı Osman Okumuş’a ise sosyal medyada halk tarafından büyük bir destek geldi.

Türkoğlu belediye başkanlığı koltuğuna oturduğu andan itibaren ilçeye ayrı bir hava katan Okumuş’a halk büyük destek veriyor.  
 
 
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ANKET

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku