• Diğer

Spor

Gökhan Zan'dan tepki

Hatay'da seçim afişlerinin indirilmesine İYİ Parti milletvekili adayı Gökhan Zan'dan tepki

Gökhan Zan'dan tepki

11 Mayıs 2023 12:37
-A

+A

 
Hatay'da eski milli futbolcu ve İYİ Parti milletvekili adayı Gökhan Zan'ın seçim afişleri kaldırıldı. Afişlerin kaldırılma anına ait videoyu sosyal medya hesabından paylaşan Zan, "Memleketimizde böyle bir ekibi deprem haftasında da görmek isterdik bu çalışmalarıyla. Benden bu kadar çok korkmayın bu toprakların evladıyım kardeşiyim. Hatay'ın umuduyum." ifadelerini kullandı.
 
İyi Parti Hatay milletvekili Adayı Gökhan Zan, Hatay'da seçim afişlerinin kaldırılmasına sosyal medyadan yaptığı paylaşımla tepki gösterdi.
 
"BENDEN BU KADAR ÇOK KORKMAYIN"
Seçim afişlerinin kaldırıldığı ana ait videoyu paylaşan eski milli futbolcu Zan, "Memleketimizde böyle bir ekibi deprem haftasında da görmek isterdik bu çalışmalarıyla. Benden bu kadar çok korkmayın bu toprakların evladıyım kardeşiyim. Hatay'ın umuduyum. Madem memleketimin sesi olmamı engellemeye çalışıyorsunuz, o zaman ben Ankara'ya geleceğim. Hatay'a ses olacağım." ifadelerini kullandı.

HATAY'IN SESİ OLDU
Deprem felaketinin vurduğu Hatay'da yaptığı yayınlar ve yardımlarla bölgenin sesi olan Gökhan Zan, daha sonra İyi Parti'ye katılmıştı. Zan, 14 Mayıs'ta yapılacak seçimlerde İYİ Parti Hatay milletvekili adayı olarak meclise girmek için yarışacak.


 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

"Ortalık karışacak"

"Ortalık karışacak"

12:42 - 1 Haziran 2023

Dünya, konuşuyor!

Dünya, konuşuyor!

13:41 - 31 Mayıs 2023

Kader günü

Kader günü

13:39 - 30 Mayıs 2023

Şartları zorlayacak!

Şartları zorlayacak!

14:26 - 29 Mayıs 2023

Beşiktaş'tan Yazıcı hamlesi!

Beşiktaş'tan Yazıcı hamlesi!

13:18 - 28 Mayıs 2023

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku