• Diğer

Dünya

Fenomen, estetikten tanınmaz halde

Dünyanın en büyük cinsel organına sahip olduğunu söyleyen fenomen, estetikten tanınmaz halde

Fenomen, estetikten tanınmaz halde

25 Mart 2022 13:22
-A

+A

"Dünyanın en büyük vajinasına" sahip olduğunu iddia eden Mary Magdalene isimli sosyal medya fenomeni, son plastik cerrahi prosedürlerini takipçileriyle paylaştı. Estetik operasyonlara hız kesmeden devam eden fenomen ismin hali ise korkunç.

25 yaşındaki sosyal medya fenomeni estetik ameliyatların kendisi için bir yaşam biçimi olduğunu iddia ederek dış görüntüsünü değiştirmeye devam edeceğini söyledi.Magdalene, son kozmetik prosedürlerinde, "Barbie burnu" ve "kedi gözü" için dördüncü burun ameliyatı için bıçak altına yattı.
Binlerce talipçiye sahip olduğu Instagram hesabından estetik operasyon sürecini belgeleyen Amerikalı fenomen yeni yüzünü sergiledi.
Yüzünde bir maskeyle verdiği pozda Magdalene, "Kaş ekim işlemi, çene ve dudaklarımın yeniden şekillendirilmesinden sonra yüzüm tamamlanmış olacak. Üst dudağım hala ameliyattan sonra hiç hareket etmiyor.
Burun ameliyatından dolayı hala şiş, bu yüzden konuşmak bile garip. Tam olarak istediğim gibi, çok sahte görünümlü bir Barbie burnu" notunu ekledi.
Öte yandan Magdalene'in estetik olmadan önceki halleri ise görenleri şaşırttı. Hayranları genç kadına "Bu kadar güzelken kendine neden bunu yaptın?" sorusunu sormaktan kendini alamadı.
 Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku