• Diğer

Gündem

Eyleme gönderilen terörist kıskıvrak yakalandı

Son Dakika: Yunanistan'daki Lavrion kampında eğitilip İstanbul'da bombalı eyleme gönderilen terörist kıskıvrak yakalandı

Eyleme gönderilen terörist kıskıvrak yakalandı

4 Eylül 2022 23:35
-A

+A

 
Son dakika: Yunanistan Lavrion Kampı'nda sabotaj eğitimi alan ve PKK/KCK'nın talimatıyla büyükşehirlerde silahlı ve bombalı eylem hazırlığındaki Hüsamettin Tanrıkulu, İstanbul'da yakalandı.
 
Türk Güvenlik Güçleri, bugün gerçekleştirilen operasyon kapsamında büyük bir facianın önüne geçti. Yunanistan Lavrion Kampı'nda sabotaj eğitimi alan, PKK/KCK'nın talimatıyla büyükşehirlerde silahlı ve bombalı eylem hazırlığındaki Hüsamettin Tanrıkulu, İstanbul'da yakalandı.
 
LAVRİON, PKK KAMPINA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR
Lavrion, Yunanistan'da bir tatil kasabası olarak biliniyor. Ancak beldedeki göçmen kampı adeta terör örgütü PKK'ya ev sahipliği yapıyor. Kampta yuvalanan teröristlerin faaliyetleri geçtiğimiz aylarda Yunan medyasına da yansımıştı. Yunan StarNEWS televizyonunda Lavrion kampına ait haber yayınlandı.
 


 
PKK'YA AİT SEMBOLLER VE TERÖRİSTBAŞI ÖCALAN GÖRSELLERİ
Lavrion Kampı içerisinden çekilen görüntülerde, terör örgütü PKK'ya ait semboller ile teröristbaşı Öcalan'ın görsellerinin yer alması dikkati çekti. Kanalın bu kampta röportaj yaptığı ve yasa dışı yollarla Yunanistan'a kaçan kişilerin, terör örgütünün gençlik yapılanmalarında faaliyet gösterdiği ve terör suçlarından aranma kayıtlarının bulunduğu tespit edildi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku