• Diğer

3. Sayfa

Ev sahibinin kiracıya yaptıkları pes dedirtti!

Bursa'nın İznik İlçesinde bir ev sahibi, alt katta oturan kiracısının çıkması için tencere tava ile gürültü yapıp, gece yarısı baca borusundan müzik çaldı. Müzikli işkenceye maruz kalan kiracı ise o anları saniye saniye kayda aldı.

Ev sahibinin kiracıya yaptıkları pes dedirtti!

15 Aralık 2022 11:57
-A

+A

 
 
Bursa'nın İznik İlçesinde bir ev sahibi alt katta oturan kiracısını canından bezdirdi.4 çocuk babası Nusret Durmaz'ın başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmedi. Yeşil Cami Mahallesi Büke Sokak'ta bulunan 2 katlı evin alt katında ailesi ile yaşayan Durmaz, üst katta oturan ev sahibi Tenzile B. nin psikolojik baskılarına maruz kaldı. Baca borusunu delip müzik dinletti Evin içinde zıplayan tencere tava çalan ve bununla yetinmeyen ev sahibi baca borusunu delerek alt kata gece müzik dinletti.
 
EVİ BASIP SALDIRDI
Resmen işkence yaşayan kiracı Nusret Durmaz, ev sahibinin yaptıklarını cep telefonu ile tek tek kayda aldı. Kayıt esnasında ev sahibi kadının kiracının evine baca deliğinden müzik dinletmesi, evi basması ve saldırması da görüntülerde yer aldı. Kiracı durmaz İznik İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek şikayetçi oldu.
 
"AMACI DAHA YÜKSEKTEN KİRAYA VERMEK"
Korku dolu anları anlatan kiracı Durmaz, "2 yıldır bu evdeyiz. Her ay kiramızı ödüyoruz. Amacı daha yüksek fiyattan kiraya vermek. Soba borusundan bize müzik dinletti. Şu an ki bu durum toplumun kanayan yarası. Haklıysanız peşini bırakmayın. Zorbalıkla bu işler olmaz. Şikayetçi olduk" dedi.
 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku